1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

اشنایدرلن با ۱۳۰ میلیارد تومان از ساوتهمپتون می رود

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال خارجی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,596
  تشکر شده:
  28,853
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ساوتهمپتون به مورگان اشنایدرلن اعلام کرد در صورتی که پیشنهادی خوب و قابل پذیرش دریافت کند، امکان انتقالش فراهم خواهد شد.
  دراین مورد رونالد کومان، سرمربی هلندی تیم در گفتوگو با روزنامه گاردین اظهار داشت:هر بازیکن قیمت مشخصی دارد و ما نیز تجربه کافی در فروش بازیکن داریم.براساس اظهارات این مربی که مسئول نقل و انتقالات تیمش نیز است، چنانچه حداقل رقمی بالغ بر 35 میلیون یورو(130 میلیارد تومان ) از تیمی دریافت شود، آنگاه امکان انتقال گلزن 25 ساله مهیا خواهد شد.
  در شرایط کنونی بزرگترین و جدیترین مشتری لژیونر ساوتهمپتونیها، منچستریونایتد است. اما تیم آرسنال نیز خواهان همکاری با وی نیز است.