1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

اسناد دخالت «کلینتون» در کودتای هندوراس منتشر شد

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرنگار دفتر منطقهای خبرگزاری فارس در
  آمریکای لاتین
  به نقل از «آر تی»، طبق محتوای پستهای الکترونیکی «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه اسبق آمریکا که هفته گذشته منتشر شد، در حالی که وزارت امور خارجه آمریکا در جستجوی بهترین راه برای برکناری «مانوئل زلایا» رئیسجمهور دموکراتیک هندوراس از قدرت بوده، «کلینتون» پیشنهاد استفاده از «لنی داویس» معتمد «بیل کلینتون» رئیسجمهور سابق آمریکا را به عنوان کانال ارتباطی با «روبرتو میچلیتی» رئیسجمهور هندوراس پس از کودتا را مطرح کرده است.
  در طول این زمان «داویس» به عنوان مشاور یک گروه هندوراسی حامی کودتای سال 2009 علیه «زلایا» فعالیت کرده است.در یکی از پستهای الکترونیکی که «کلینتون» برای کارکنانش ارسال کرده است، اعلام میکند که امکان دارد «داویس» برای گفتوگو با «میچلیتی» به او کمک کند.یک هفته پس از کودتا «کلینتون» و مشاورین وی بر سر توافقی برای بازگرداندن «زلایا» به قدرت از طریق یک دولت ائتلاف ملی به مذاکره پرداختهاند اما این توافق پیشرفت چندانی نداشته است.«هیلاری کلینتون» در ماه دسامبر سال 2014 میلادی (آذر 1393 شمسی) حدود 30 هزار پیام مرتبط با کار خود را تحویل داد تا به صورت رسمی بایگانی شوند و حدود 32 هزار پیام دیگر را به بهانه شخصی بودن حذف کرد.
  در سحرگاه 28 ژوئن 2009 (7 تیر 1388) و تقریبا دو ساعت پیش از شروع همهپرسی پیرامون تشکیل یک مجلس موسسان با هدف اصلاح قانون اساسی هندوراس، کودتاچیان با استفاده از 200 سرباز آموزش دیده اقدام به حمله به کاخ ریاست جمهوری کردند و «خوزه مانوئل زلایا» رئیس جمهور وقت هندوراس را ربودند؛ آنها وی را با تهدید اسلحه از خواب بلند کرده و در حالی که هنوز لباس خواب بر تن داشت، بازداشت کردند و از طریق هواپیما راهی پایگاهی نظامی در کاستاریکا و سپس دومینیکن کردند.