1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

ویلچری که به راحتی از پلهها بالا میرود

شروع موضوع توسط *SAmirA ‏7/7/15 در انجمن اخبار متفرقه

 1. *SAmirA

  *SAmirA مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  27,940
  تشکر شده:
  36,186
  امتیاز:
  996
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  تبریز
  فرایند بالارفتن از پلهها اگرچه برای افراد عادی عملی ساده به شمار میآید اما برای افرادی که بر روی یک ویلچیر نشستهاند کاری سخت و طاقت فرسا است و به منظور انجام آن باید از دیگران کمک بگیرند. با این وجود ویلچیر Scalevo به منظور تغییر این شرایط طراحی شده است.

  این ویلچیر پروژه ده دانشجوی سوئدی است که در تابستان سال ۲۰۱۴ کلید خورد. هشت دانشجوی رشته مکانیک و برق به همراه دو دانشجوی طراحی صنعتی تیمی از افراد جوان را تشکیل دادهاند که با هدف بهبود زندگی افراد دارای ناتوانی جسمی گرد هم آمدهاند.

  [​IMG]

  در وبسایت این تیم، اینچنین میخوانیم:

  هدف ما ساخت یک ویلچیر الکتریکی است که توانایی بالارفتن از پلهها را دارد.

  [​IMG]

  [​IMG]

  این پروژه توسط Beni Winter دانشجوی مهندسی آغاز شد که در ابتدا قصد داشت روباتی را با توانایی بالارفتن از پلهها طراحی کند. خیلیزود این پروژه اهمیت بالاتری پیدا کرد و در تولید محصولی با کارایی بالاتر به کار گرفته شد.   
  Diba از این پست تشکر کرده است.