1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

124 کشته و دهها زخمی در بمبارانهای صبح امروز مناطق مختلف یمن

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,045
  تشکر شده:
  28,633
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، یک مقام مسئول امنیتی یمن، اعلام کرد که در حملات امروز سعودیها به استانهای مختلف این کشور، دستکم 63 شهروند کشته شدند که شامل زنان و کودکان نیز میشود و دهها نفر نیز زخمی شدهاند.
  وی در گفتوگو با خبرگزاری «سبأ» اظهار داشت: جنگندههای سعودی امروز، یک بازار را در منطقه «جوب السفلی» در بخش کوه «عیال یزید»، منطقه «السلاطه» در بخش «عیدال سریح» و منطقه «غوله عجیب» در بخش «ریده» در استان «عمران» را بمباران کردند که طی آن، شمار زیادی از مردم بیگناه کشته شدند.این منبع افزود: جنگندههای سعودی، صبح امروز در استان «لحج» نیز جنایت جدیدی را رقم زدند و طی آن یک بازار در منطقه «الفیوش» را بمباران کردند که طی آن 50 شهروند کشته و دهها نفر زخمی شدند.در بمباران یک محله مسکونی در شهر «المعلا» واقع در استان «عدن» نیز 7 شهروند یمنی کشته شدند و یک نفر زخمی شد.جنگندههای سعودی یک پایگاه نظامی را نیز در استان «الحدیده» هدف قرار دادند که طی آن یک شهروند یمنی کشته و 2 تن دیگر زخمی شدند.بر اساس این گزارش در بمباران منطقه «المجمل» در استان صعده، 3 شهروند کشته و چندین تن زخمی شدند. این در حالی است که جنگندههای سعودی در دو نوبت منطقه «الشعف» از توابع «ساقین» را بمباران کردند و توپخانههای سعودی و موشکهای متعددی، مناطق «الخرابش»، «الغیل»، «القمع» از توابع «کتاف»،«الغور» در منطقه «غمر»، «مندبة» و «آل قراد» در منطقه «باقم» و «غافرة»، «المنزالة» در بخش «الظاهر» در استان «صعده» را هدف قرار دادند.جنگندههای سعودی امروز همچنین، «غمر»، «شداء»، «مدرسة الثقافه»، «وادی المعین» و «بسباس» از توابع «رازح» و پل «وادی نحله» رابط میان دو بخش رازح و «منبة» در استان صعده را هدف قرار دادند.گفته میشود که در بمباران جنگندههای سعودی در منطقه «الجراف» و محلههای «حده»، «النهدین» و «الاعناب» 11 شهروند یمن زخمی شدند.
  عربستان همچنین در 4 نوبت، منطقه «الخفعه» در «شبوه» و «المعیمرة» در استان «الجوف» را هدف قرار داد.