1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

دو سرکرده دیگر داعش پس از سرقت درآمدهای نفتی به ترکیه فرار کردند

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,596
  تشکر شده:
  28,853
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در
  دمشق
  ، منابع محلی در استان دیرالزور اعلام کردند که «انس المطلق» معاون مسئول نظارت بر چاه نفتی «التیم» در گروه تروریستی تکفیری داعش به همراه «احمد رحوم» سرکرده میدانی این گروه در شهرک «البو عمر» در ریف دیر الزور به ترکیه فرار کردند.
  این منابع افزودند: این دو سرکرده داعش پس از سرقت اموال کلان از درآمدهای حاصل از فروش نفت مسروقه این گروه از ریف دیرالزور فرار کردند.
  این چهارمین مورد فرار سرکردگان داعش طی ده روز گذشته از ریف دیرالزور به ترکیه است بدون آنکه این گروه یا افراد مذکور دلیل فرار خود را اعلام کنند.از جهت دیگر منابع محلی در شهر رقه اعلام کردند که داعش روز گذشته به تمام عناصر خود در این شهر اعلام آماده باش سراسری کرده و از آنها خواسته است تا در خیابان تل ابیض شهر رقه تجمع کنند.