نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

حمله وحشیانه به زن جوان در پیست اسب سواری/ داماد بی رحم نامزد سابقش را با ضربات چاقو کشت

شروع موضوع توسط ♥MASTANE♥ ‏7/7/15 در انجمن خارجی

 1. ♥MASTANE♥

  ♥MASTANE♥ مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  4,342
  3,819
  امتیاز:
  546
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  {دانش آموز
  محل سکونت:
  شیراز


  یک مرد 22 ساله بهجرم قتل نامزد جوان خود دستگیر شد.
  به گزارش باشگاه خبرنگاران، آقای "تیلر" 22 ساله اهل باسیلون که متهم است به قتل خانم "لاورا داویز" 21 ساله ،در بازداشت بسر میبرد.

  قربانی که یک تیمار گر اسب بود در یک پیست اسب سواری در اکسس هورس بتیس مشغول کار بود که مورد حمله قرار گرفته و جسد نیمه جان او غرق خون در روز جمعه در محل کارش پیدا شد و پس از رساندن به بیمارستان جان خود را از دست داد.
  [​IMG]

  یراساس گزارش پلیس در شب حادثه او با نامزد سابقش در نزاعی با هم درگیر شده به طوری که مردم گزارشی از درگیری یک زن و مرد به پلبس داده و آنها خود را به محل رساندند.

  در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که آقای "تیلر" به علت اختلاف نظر با نامزد سابقش در یک دعوای لفظی کنترل خود را از دست داده و در یک حمله وحشیانه با ضربات چاقو قربانی را مورد ضرب و شتم قرار داده و او را در آن حال رها کرد.
  [​IMG]

  گفته میشود که قربانی بر اثر جراحت های فراوان و خونریزی شدید جان خود را از دست داد .

  خانم "سو الری" مدیر مکانی که قربانی در آن کار میکرد در گزارش خود گفت:افرادی که "لاورا داویز" را میشناختند از شنیدن خبر قتل اوشوکه شدند،او در کارش حرفه ای و دختر باهوشی بود،والدین او یک انسان با ارزش را تحویل جامعه دادند که مایه افتخارشان بود و از دست دادن او به این شکل خیلی دردناک است.
  [​IMG]

  پلیس اکسس در پایان گفت: پس از تحقیقات گسترده در پی یافتن قاتل،سر نخ ها به آقای "تیلر" رسید و او در دادکاهی که در روز آینده در باسلوون مجیستریت برگزار میشود حاضر و محاکمه خواهد شد.
  اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

  
   
  Diba از این پست تشکر کرده است.