1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

ظریف؛ تنها در فیس بوک و توئیتر

شروع موضوع توسط ♥MASTANE♥ ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. ♥MASTANE♥

  ♥MASTANE♥ مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  4,303
  تشکر شده:
  3,754
  امتیاز:
  546
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  دانش آموز
  محل سکونت:
  شیراز


  داغ شدن مجدد نقل قول از ظریف با استناد به صفحات نامعتبر در شبکه های مجازی در حالی است که دکتر ظریف تنها دو صفحه در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توئیتر دارد و بارها نیز آنها را اعلام کرده است.
  به گزارش باشگاه خبرنگاران، این روزها با نزدیک شدن به ضرب الاجل تعیین شده برای رسیدن به توافق در مذاکرات هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک بازهم بازار نقل قول های مشکوک و بی اعتبار قوت گرفته است.

  درحالیکه دکتر ظریف در فروردین ماه امسال رسما از طریق اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت خارجه اعلام کرده بود هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد، بازهم برخی از وب سایت های خبری با اغراض و اهداف خاص به مطالب مندرج در این صفحات نامعتبر استناد می کنند که آخرين آن نقل قول از طرف وی از صفحه اینستاگرام او است.

  در بیانیه اداره کل دیپلماسی رسانهای وزارت امور خارجه آمده بود با توجه به فعالیت برخی افراد در اینستاگرام به نام محمد ظریف و معرفی خود بعنوان نزدیکان وزیر امور خارجه کشورمان هرگونه ارتباط این صفحات با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ادعا و نادرست میباشد و این صفحات جعلی است.
  [​IMG]

  وزارت امور خارجه ضمن اعلام اینکه صفحه و یا صفحات مشابه ادعایی جعلی میباشد نسبت به اهداف دایر کنندگان نیز ابراز تردید مینماید.

  داغ شدن مجدد نقل قول از ظریف با استناد به صفحات نامعتبر در شبکه های مجازی در حالی است که دکتر ظریف تنها دو صفحه در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توئیتر دارد و بارها نیز آنها را اعلام کرده است. از این رو به نظر می رسد با توجه به اعلام رسمی قبلی از سوی وزارت خارجه مبنی بر اینکه ایشان هیچ صفحه دیگری بغیر از این دو صفحه در هیچ شبکه اجتماعی دیگر ندارد، انتشار مطالب خبری و تحلیلی با استناد به اینستاگرام ریشه در بداخلاقی رسانه ای و یا اصرار بر غرض ورزی داشته باشد.

  اين روزها بازار نقل قول از وزير خارجه از صفحات او در فضاي مجازي داغ است و در حالي كه ظريف تنها دو صفحه رسمي در فضاي مجازي دارددر حالی که مذاکرات هستهای میان ایران و 5+1 به لحظات حساس خود نزدیک میشود، برخی اقدامات تخریبی و مشکوک در حال شکلگیری است.

  چند ماه پیش در زمان توافق لوزان نیز برخی رسانه ها به این صفحات نامعتبر در اینستاگرام استناد کرده بودند که یک منبع نزدیک به دکتر ظریف با بیان این که این گونه حرکات مشکوک است گفته بود آقای دکتر ظریف وزیر امور خاجه هیچ گونه صفحهای در اینستاگرام ندارد و هرگونه ادعایی در مورد ارتباط یا نزدیکی به ایشان در صفحات اینستاگرام کذب محض است.

  اخبار سیاسی - باشگاه خبر نگاران
   
  *SAmirA از این پست تشکر کرده است.