نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

خودروی جدید بتمن، هیولایی پرسرعت

شروع موضوع توسط *SAmirA ‏7/7/15 در انجمن عکس اتومبیل و موتور

 1. *SAmirA

  *SAmirA دستیار مدیریت عضو کادر مدیریت دستیار مدیریت کاربر VIP انجمن

  28,578
  45,098
  امتیاز:
  1,096
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  تبریز
  خودروی جدید بتمن در فیلم بتمن بر علیه سوپرمن رونمایی شد.همانطور که انتظار میرفت با خودرویی معمولی روبرو نیستیم. برای آشنایی با این ابر خودرو با ما همراه باشید.

  [​IMG]

  از دیرباز یکی از عناصر جذابیت بتمن وسایل و ابزار مخصوص وی بوده است. در میان این ابزار بتموبیل یا خودروی بتمن از جایگاه ویژهای برخوردار بوده است. به عنوان مثال در سه گانهی بتمن کریستوفر نولان خودروی مورد نطر وی خودرویی بسیار خاص بوده که اکثر خودروسازان جهان ساخت چنین وسیلهای را تقریبا محال دانسته بودند که سر انجام شرکتی خصوصی در انگلیس مسئولیت آن را برعهده گرفت.

  اما در فیلم جدید بتمن علیه سوپرمن از خودروی جدید بتمن با ظاهری متفاوت رونمایی شده است که همانطور که مشاهده میکنید این خودرو یک جنگافزار کاملا مدرن است که تا دندان مسلح شده است. مسلسلهای ۵۰ میلیمتری خودکار نصب شده بر جلوی خودرو، خیلی زود شما را با ماهیت این وسیله نقلیه آشنا میکند.

  [​IMG]

  این خودرو با ابعاد ۶ متر طول و ۳.۶۵ متر عرض تولید شده و دارای وزن فوقالعاده ۳۱۷۵ کیلوگرم است. با این حال توانایی رسیدن به سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت را دارد و به سیستمهایی اعم از حفاظت فعال، ضد بالستیک و قابلیت استتار مجهز شده است.

  [​IMG]

  اما در این میان سوال بزرگی که پیش میآید در رابـ ـطه با پیشرانه این خودرو است. متاسفانه اطلاعاتی در این خصوص هنوز اعلام نشده است ولی پیشرانهای که توانایی رساندن این ابرخودرو را با زره فوق سنگینش به سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت دارد، بسیار تماشایی خواهد بود. البته با توجه به حضور سوپرمن در مقابل بتمن، احتمالا بتمن به هر سانتیمتر این زره احتیاج پیدا خواهد کرد.

  [​IMG]

  فیلم سوپرمن علیه بتمن تا سال آینده اکران نخواهد شد پس برای دیدن این ابر خودرو باید تا تابستان ۲۰۱۶ منتظر بمانید.