نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

دکوراسیون والیبالی

شروع موضوع توسط *SAmirA ‏7/7/15 در انجمن دکوراسیون و تزئینات داخلی

 1. *SAmirA

  *SAmirA دستیار مدیریت عضو کادر مدیریت دستیار مدیریت کاربر VIP انجمن

  28,577
  45,077
  امتیاز:
  1,096
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  تبریز
  دیوار های والیبالی در دکوراسیون منزل

  [​IMG]

  بیایید از دیوارها شروع کنیم، شما می توانید دیوارهای بی نظیر با رنگ و نقاشی های ساده و ارزان داشته باشید، این نقاشی های می تواند تصویر یک توپ والیبال باشد، حتی می توانید از استیکر های جذاب دیواری هم که مفهوم والیبالی دارند استفاده کنید.


  تابلو های والیبالی برای دکوراسیون منزل ورزشی

  [​IMG]

  دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید. یکی دیگراز تغییراتی که می توانید روی دیوارهای اتاق تان ایجاد کنید، استفاده از تابلوهایی است که طرح و نقش های ورزشی دارند. می توانید از تابلو هایی که روی آن ها طرح های والیبالی دارد استفاده کنید تا به آنچه می خواهید دست پیدا کنید.


  تابلوهای مناسب دکوراسیون منزل را خودتان بسازید

  [​IMG]

  شاید حتی بتوانید این تابلو های جذاب را خودتان بسازید. برای این که بتوانید تابلویی به زیبایی عکس بالا داشته باشید فقط کافی است تا چند مداد شمعی، یک سشوار، چسب نواری و طرح دلخواه تان را آماده کنید. می توانید به کمک چسب طرح را روی دیوار بچسبانید و روی آن رانیز با همان چسب بپوشانید، سپس با حرارت سشوار رنگ های مداد شمعی ها را آب کنید و دست آخر هم چسب را از روی طرح مورد علاقه تان بکنید تا تابلویی به زیبایی عکس بالا داشته باشید.


  برای دکوراسیون منزل فرش های والیبالی تهیه کنید

  [​IMG]

  بر کسی پوشیده نیست که انتخاب فرش مناسب ، دکوراسیون منزل شما را خوش رنگ و لعاب می کند. پس اگر می خواهید تا حس و حال ورزش مورد علاقه تان را به اتاق خواب خود تزریق کنید بهتر است به فرش اتاق هم توجه کنید.


  روتختی های ورزشی زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل

  [​IMG]

  شما می توانید باروتختی های زیبا اتاق خوابی پر از انرژی مثبت داشته باشید. اتاق خوابی شیک و زیبا در دکوراسیون منزل که حس ورزش را در شما زنده می کند. وقتی رو تختی هایی با طرح های والیبالی تهیه کنید، هم دکوراسیون منزل تان شبیه ورزش مورد علاقه تان می شود هم حتی موقع خواب هم از ورزش مورد علاقه تان والیبال دور نمی شوید.


  کوسن هایی با طرح توپ والیبال برای دکوراسیون منزل شما

  [​IMG]

  کوسن ها ، عناصر کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون منزل هستند که نباید از آن ها غافل شد. با کمک همین عناصر کوچک و دوست داشتنی می توانید حال و هوای والیبالی را به اتاق خواب خود بیاورید. طرح روی این کوسن ها را یا می توانید روی آن بدوزید، یا این که به کمک رنگ پارچه طرح مورد نظرتان را روی پارچه کوسن چاپ کنید.


  صندلی های راحتی والیبالی برای دکوراسیون منزل والیبالی

  [​IMG]

  اگر سری به فروشگاه های ورزشی بزنید حتما می توانید صندلی های راحتی را که به شکل توپ های مختلف ورزشی هستند را بیابید، می توانید یکی از آن ها را که به شکل توپ والیبال است خریداری کنید و آن را به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید تا شاهد تغییرات چشمگیر آن باشید.


  گردن آویز ها زیبای والیبالی بر دیوار منزل

  [​IMG]

  شما حتی می توانید برای تزئین دیوار منزلتان گردن آویز های زیبایی شبیه توپ والیبال درست کنید. برای این کار فقط به کمی کنف و خلاقیت در گره زدن احتیاج خواهیدداشت. دست آخر هم می توانید آن را با رنگ های مورد علاقه تان رنگ آمیزی کنید.


  ساعت های زیبای والیبالی برای دکوراسیون منزل ورزشی شما

  [​IMG]

  برای این که اتاق تان حال و هوای والیبالی داشته باشد می توانید از برخی از وسائل و لوازم دکوری هم در دکوراسیون منزل استفاده کنید، مثلا ساعت ها. به عکس بالا توجه کنید، نیازی نیست که حتما این ساعت ها را به صورت آماده خریداری کنید، می توانید این ساعت های زیبا را خودتان بسازید.


  شلف هایی برای دکوراسیون منزل والیبالی

  [​IMG]

  شلف ها، عناصری کاربردی برای دکوراسیون منزل زیبا هستند. اگر پسر کوچولوی شما هم کلکسیونی از توپ های والیبال دارد، در کنج اتاق او شلفی مانند عکس بالا درست کنید تا بتواند توپ های خود را طبقه بندی و نظم دهی کند و از داشتن آن ها لـ*ـذت ببرد.
   
  غروب و دختر ایرونی از این پست تشکر کرده اند.