نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

دلیل محجبه شدن مجری تلوزیون چه بود

شروع موضوع توسط *فریال* ‏7/7/15 در انجمن اخبار سینما و تلویزیون

 1. *فریال*

  *فریال* کاربر برتر

  7,125
  7,953
  امتیاز:
  465
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  شغل :
  {خانه دار
  محل سکونت:
  لارستان
  چرا مجری تلوزیون محجبه شد؟


  ثمین صفالو مجری برنامهی «از لاک جیغ تا خدا» میگوید که اعتقادات مذهبی داشته، اما حجاب مناسب نه.او اعتقاد دارد بد حجابی حق الناس است و هر گـ ـناه زمینه ساز گناهان دیگر میشود.


  مجری برنامه “از لاک جیغ تا خدا” و حجاب جدیدش
  ثمین صفالو یکی از مجریان سری دوم برنامه ی «از لاک جیغ تا خدا» گفت: «روزی که محجبه شدم تصمیم گرفتم از علاقه خودم یعنی بازیگری به ویژه بازیگری تئاتر بگذرم چون من هنوز در زمینه حجاب شبیه یک کودک نوپا بودم و از این هراس داشتم که با بازگشت به حیطه هنر و تئاتر ، دوباره از حجاب فاصله بگیرم.»

  او افزود: «البته من پیش از این هم اعتقادات مذهبی داشتم اما در مورد حجاب کوتاه میآمدم. همواره با خودم میگفتم خدا مرا بابت این یک گـ ـناه میبخشد. آن زمان از این غافل بودم که بد حجابی حق الناس است و هر گـ ـناه زمینه ساز گناهان دیگر میشود.»

  مجری «از لاک جیغ تا خدا» ادامه داد: «وقتی تصمیم گرفتم از بازیگری دور شوم، خداوند مجری گری را سر راه من قرار داد. آن هم اجرا در چنین برنامهای که بودن در آن برای من، فراتر از اجرای آن است. چون هر روز افرادی را میبینم که حرفها، دغدغهها و حسرتهایشان شبیه به من است. با هم میخندیم، اشک میریزیم و از اینکه چرا زودتر لـ*ـذت حجاب را نچشیدهایم افسوس میخوریم.»
  [​IMG]   
  دریا ی مرموز از این پست تشکر کرده است.
 2. دریا ی مرموز

  دریا ی مرموز همراه انجمن عضو انجمن

  51
  102
  امتیاز:
  96
  تاریخ عضویت:
  ‏24/6/15
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  {خر زن
  محل سکونت:
  خونمون
  چه جالب کدوم شبکه هس حالا،؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t