1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

دلیل محجبه شدن مجری تلوزیون چه بود

شروع موضوع توسط *فریال* ‏7/7/15 در انجمن اخبار سینما و تلویزیون

 1. *فریال*

  *فریال* کاربر برتر کاربر برتر

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  7,116
  تشکر شده:
  7,896
  امتیاز:
  465
  شغل :
  خانه دار
  محل سکونت:
  لارستان
  چرا مجری تلوزیون محجبه شد؟


  ثمین صفالو مجری برنامهی «از لاک جیغ تا خدا» میگوید که اعتقادات مذهبی داشته، اما حجاب مناسب نه.او اعتقاد دارد بد حجابی حق الناس است و هر گـ ـناه زمینه ساز گناهان دیگر میشود.


  مجری برنامه “از لاک جیغ تا خدا” و حجاب جدیدش
  ثمین صفالو یکی از مجریان سری دوم برنامه ی «از لاک جیغ تا خدا» گفت: «روزی که محجبه شدم تصمیم گرفتم از علاقه خودم یعنی بازیگری به ویژه بازیگری تئاتر بگذرم چون من هنوز در زمینه حجاب شبیه یک کودک نوپا بودم و از این هراس داشتم که با بازگشت به حیطه هنر و تئاتر ، دوباره از حجاب فاصله بگیرم.»

  او افزود: «البته من پیش از این هم اعتقادات مذهبی داشتم اما در مورد حجاب کوتاه میآمدم. همواره با خودم میگفتم خدا مرا بابت این یک گـ ـناه میبخشد. آن زمان از این غافل بودم که بد حجابی حق الناس است و هر گـ ـناه زمینه ساز گناهان دیگر میشود.»

  مجری «از لاک جیغ تا خدا» ادامه داد: «وقتی تصمیم گرفتم از بازیگری دور شوم، خداوند مجری گری را سر راه من قرار داد. آن هم اجرا در چنین برنامهای که بودن در آن برای من، فراتر از اجرای آن است. چون هر روز افرادی را میبینم که حرفها، دغدغهها و حسرتهایشان شبیه به من است. با هم میخندیم، اشک میریزیم و از اینکه چرا زودتر لذت حجاب را نچشیدهایم افسوس میخوریم.»
  [​IMG]   
  دریا ی مرموز از این پست تشکر کرده است.
 2. دریا ی مرموز

  دریا ی مرموز همراه انجمن همراه انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏24/6/15
  ارسال ها:
  49
  تشکر شده:
  102
  امتیاز:
  96
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  خر زن
  محل سکونت:
  خونمون
  چه جالب کدوم شبکه هس حالا،؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t