1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

بدلکاران «جیمز باند» در فیلم حاتمیکیا

شروع موضوع توسط *فریال* ‏7/7/15 در انجمن اخبار سینما و تلویزیون

 1. *فریال*

  *فریال* کاربر برتر کاربر برتر

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  7,116
  تشکر شده:
  7,896
  امتیاز:
  465
  شغل :
  خانه دار
  محل سکونت:
  لارستان
  فیلمبرداری فیلم سینمایی "بادیگارد" تازه ترین اثر "ابراهیم حاتمی کیا" که در فرودگاه مهرآباد آغاز شده بود، روز گذشته به لوکیشن بیمارستان 501 ارتش رسید، این در حالی است که عوامل فیلم مشغول فیلمبرداری سکانس های پایانی آن هستند.

  با توجه به اینکه چندی پیش "پرویز پرستویی" در حین ایفای نقش در یکی از سکانس ها دچار شکستگی دست شد صاحبان فیلم تصمیم گرفتند برای جلوگیری از اتلاف وقت به سراغ فیلمبرداری سکانس های پایانی که در بخشی از آن، "پرستویی" ترکش می خورد بروند.

  از دیگر موضوعاتی که در لوکیشن های این فیلم به چشم می خورد حضور گروه بدلکاران بین المللی ایرانی است که پیش از این در فیلم سینمایی"جیمز باند" به ایفای نقش می پرداختند و در صحنه های بین المللی جوایز قابل توجهی را کسب کردند.

  تمام مراحل فیلمبرداری «بادیگارد» شبهنگام انجام می شود و تیم تولید بعد از اذان مغرب کار را شروع میکنند.

  در حال حاضر نیز گروه مشغول تست دوربین ها و ارزیابی لوکیشن ها هستند.