1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

پیام توييتری کری درباره مذاکرات

شروع موضوع توسط ♥MASTANE♥ ‏6/7/15 در انجمن سیاسی

 1. ♥MASTANE♥

  ♥MASTANE♥ مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  4,303
  تشکر شده:
  3,754
  امتیاز:
  546
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  دانش آموز
  محل سکونت:
  شیراز


  [​IMG]
  انتظار می رود این رایزنیها تا پایان ضرب الاجل هفت ژوئیه به یک توافق جامع نهایی در خصوص برنامه هستهای ایران و چگونگی لغو تحریم ها علیه این کشور منجر شود.
  وزیر امور خارجه آمریکا در پیامی نوشت: به منظور بررسی وضعیت مذاکرات هستهای با همکارانم در گروه 1+5 و اتحادیه اروپا در وین دیدار کردم.

  جان کری وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه پس از دیدار با دیگر وزرای امور خارجه 1+5 در پیامی در صفحه توییتر خود نوشت: با همکارانم در گروه 1+5 و اتحادیه اروپا برای گفتوگو و بررسی وضعیت مذاکرات هستهای با ایران در وین دیدار کردم.

  مذاکرات هستهای ایران و گروه 1+5 هم اکنون با حضور وزرای امور خارجه تمام طرفها و فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پایتخت اتریش در جریان است.

  انتظار می رود این رایزنیها تا پایان ضرب الاجل هفت ژوئیه به یک توافق جامع نهایی در خصوص برنامه هستهای ایران و چگونگی لغو تحریم ها علیه این کشور منجر شود.

  مقامات هر دو طرف می گویند که پیشرفت هایی در این مذاکرات حاصل شده اما هنوز برخی اختلافات بر سر مسائل کلیدی شامل زمانبندی لغو تحریم ها و اقدامات برای محدود کردن فعالیتهای هستهای ایران به قوت خود باقی است.

  به گزارش ایسنا، یک دیپلمات ایرانی بامداد روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که ضرب الاجل نهایی مذاکرات چهارشنبه آخر شب یا بامداد پنجشنبه خواهد بود.

  وی گفت که در برخی مسایل مشکلات جدی و اساسی باقی است که باید حل شود.

  موگرینی عصر روز یکشنبه گفت: دو طرف گفتوگوهای فشردهای داشته و ما بسیار به یک توافق نزدیک هستیم. فضای مذاکرات مثبت و خوب است و من اراده و نیت سیاسی را در طرفها برای رسیدن به توافق هم چنان می بینم.

  وی تاکید کرد: نکته مهم این است که البته هنوز برخی موضوعات فنی وجود دارد که باید بر روی آن کار کنیم.

  مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به این پرسش که اگر مذاکرات به نتیجه نرسد سناریوی دیگری وجود دارد گفت: اگر ناکام بمانیم طرح دیگری نداریم و از اول هم قرار بود که اگر روی طرح الف کار می کنیم باید به همان طرح متعهد باشیم.

  مذاکرات هستهای در گامهای نهایی خود تا رسیدن به مقصد قرار گرفته است و طی ساعت و روزهای آینده سرنوشت این مذاکرات نفسگیر روشن خواهد شد.
  اخبار سیاست خارجی - ایسنا
   
  CAPRICORN از این پست تشکر کرده است.