1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

۱4 بازیکن اصلی در تمرین ملوان حاضر شدند

شروع موضوع توسط Diba ‏6/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,814
  تشکر شده:
  28,978
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، پژمان نوری، مازیار زارع، جلال رافخایی، سعید یوسفزاده، محمد آبشک، عزیز معبودی، عزتالله پورغاز، حسین حسینی، حسین کنعانی،محمد حسین مهرآزما، حسین ماهینی، احمد آهی،پویا نزهنی و آرش افشین بازیکنانی اصلی تیم ملوان بودند که امروز برای اولین بار در تمرین حاضر شدند.
  این بازیکنان اکنون مشغول صحبت با محمود پیشگاههادیان، معاون ورزشی باشگاه ملوان هستند و در مورد شرایط تیم و باشگاه با او گفتو گو میکنند. این نفرات در حالی در تمرین حاضر شدند که هنوز سرمربی ملوان مشخص نشده و کادر فنی فصل گذشته در تمرین حضور دارند و بازیکنان تیم پایه را تمرین میدهد.
   
  CAPRICORN و *SAmirA از این پست تشکر کرده اند.