1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

دایی سه شنبه پاسخ ملوانی ها را میدهد

شروع موضوع توسط Diba ‏6/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، پس از آن که انزلیچیها برای هدایت تیمشان باب مذاکره را با علی دایی گشودند این مربی خواستار تعیین تکلیف مواردی از قبل تسویه بدهیها و وضعیت قرارداد بازیکنان شد که باید مالک باشگاه آنها را انجام دهد.
  صبح و ظهر امروز علی دایی دو جلسه با مشاوران و وکیل خود داشت و نتیجه بررسیهای انجام شده در مورد شرایط ملوان را از آنها اخذ و قرار شد فردا شب قبل از افطار نیز جلسه دیگر را با نماینده و وکیل خود برگزار کرده و تا ساعت 21 بهمن دهقان نتیجه نهایی را رسماً اعلام کند.
  با توجه به شرایط فعلی باشگاه ملوان، به نظر نمیرسد مدیران باشگاه بتوانند ظرف 24 ساعت مقرر خواستههای دایی را برآورده کنند.
   
  CAPRICORN از این پست تشکر کرده است.