1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

5 شهر سالم دنیا برای زندگی

شروع موضوع توسط MILAD_A ‏6/7/15 در انجمن مطالب جالب و دانستنی ها

 1. MILAD_A

  MILAD_A کاربر اخراج شده اخراج شده

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  27,946
  تشکر شده:
  17,095
  امتیاز:
  886
  جنسیت:
  مرد
  محل سکونت:
  تجریش
  [h=2][/h] مجموعه : دانستنی ها
  [​IMG]
  معرفی 5 شهر سالم با امکانات رفاهی بالا برای یک زندگی رویایی.

  سلامتی مسئلهای است که بدون برنامهریزی اصولی حاصل نخواهد شد. پنج شهر جهان شهرت زیادی در ارتقای سطح سلامتی شهروندانش دارند.

  سنگاپور
  علاوه بر سیستم سلامت و بهداشتی درجهیک و کارآمد، این شهر یکی از تمیزترین شهرهای روی کرهٔ زمین است. سنگاپور به «گاردن سیتی» یا «پارک شهر» معروف است و حدود 12 پارک، باغ و پیست دوچرخهسواری دور جزیره دارد.


  توکیو
  انتشار گازهای گلخانهایای در شهر توکیو به دلیل دارا بودن موثرترین و کارآمدترین خط مترو در پایینترین حد آلودگی در میان کلانشهرهای آسیا قرار دارد. توکیو، پایتخت ژاپن و دومین شهر سالم جهان است که امید به زندگی شهروندانش 84 سال تخمین زده شده است.


  پرت
  به گزارش مجلهٔ استرالیایی Woman’s Health شهر پرت (استرالیا)، یکی از شهرهای تولید و مصرف کنندهٔ مواد غذایی سالم محسوب میشود و مراقبتهای پزشکی در آن از کیفیت بالایی برخوردار است. به گزارش این مجله، آرامش روحی و رضایت از زندگی در این شهر موج میزند. در بین سالهای 1998 تا 2009، تعداد دوچرخهسواران شهر پرت 450 درصد افزایشیافته و آبوهوای معتدل آن اجازه ورزش در تمام فصول را به شهروندانش میدهد.


  کپنهاگ
  پایتخت دانمارک در ده سال گذشته به موفقیتهای زیادی درزمینهٔ ارتقای سطح رفاه و سلامت و همچنین افزایش فرهنگ دوچرخهسواری و کاهش انتشار گازهای دیاکسید کربن دستیافته است. گفتنی است که این شهر 400 کیلومتر پیست دوچرخهسواری دارد.


  موناکو
  موناکو با مساحتی حدود دو کیلومترمربع، دومین کشور کوچک دنیا است و حدود 36 هزار نفر جمعیت دارد. امید به زندگی در این دولتشهر، 89.6 سال تخمین زده شده است و در صدر کشورهای دیگر قرار دارد. دسترسی به خدمات درمانی در موناکو از کیفیت بالایی برخوردار است و آن را بهشت جهانگردان و ثروتمندان کرده است.