نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

آموزش تمیز کردن ریموت کنترل

شروع موضوع توسط MILAD_A ‏6/7/15 در انجمن مطالب جالب و دانستنی ها

 1. MILAD_A

  MILAD_A کاربر اخراج شده اخراج شده

  27,959
  17,248
  امتیاز:
  886
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  جنسیت:
  مرد
  محل سکونت:
  تجریش
  [h=2][/h] مجموعه : دانستنی ها
  [​IMG]
  راهنمای صحیح تمیز کردن ریموت کنترل . ریموتهای دستگاههای الکترونیکی، خیلی سریع با چربیهای پوست، گرد و خاک، خرده‎های نان و در کل هر گونه چرک، کثیف میشوند. تمیز کردن مکرر این ریموتها، هم باعث میشود آنها بهینهتر کار کنند و هم اینکه از جمع شدن جرم و میکروب که میتواند به راحتی بین اعضای خانواده منتقل شود، جلوگیری میکند.

  مرحلهی اول :
  ابتدا روی ریموت را با پارچهای مرطوب که در الـ*کـل فرو رفته باشد، به آرامی پاک کنید. مطمئن شوید که آب پارچه، قبل از استفاده کاملا گرفته شده باشد


  مرحلهی دوم :
  از پارچه برای از بین بردن لکههای سرسخت استفاد کنید. نوک یکی از انگشتهایتان را زیر پارچه قرار داده و تا وقتی که لکه از بین برود روی آن بکشید.  مرحلهی سوم :
  هنگام تمیز کردن دکمهها مراقب باشید. آرام پاک کنید تا دکمهها از جایشان بیرون نیایند. برای تمیز کردن بین دکمهها، بهترین روش استفاده از گوش پاک کن است که آن را هم باید در الـ*کـل فرو کنید.


  مرحلهی چهارم :
  در آخر با یک پارچهی خشک و بدون پرز روی ریموت را تمیز کنید تا اگر هنوز ذرهای مانده از بین برود و ریموت هم خشک شود.


  مرحلهی پنجم :
  ریموت را هنگامی که استفاده نمیکنید در جایی پوشیده قرار دهید. یک جعبهی کوچک با دری محکم بهترین گزینه برای قرار دادن ریموت در مواقعی است که از آن استفاده نمیکنید. این کار باعث میشود آنها سر راه نباشند، به راحتی قابل پیدا کردن و از هر گونه خاک و گرد و غبار هم به دور باشند.