نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

◀️معرفی کتاب▶️

شروع موضوع توسط آشناترین_غریبه ‏15/5/19 در انجمن اخبار کتاب

1. آشناترین_غریبه

آشناترین_غریبه کاربر حرفه ای عضو انجمن

3,400
    13,462
    شغل :
    ❤گرافیست، عکاس❤

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

#معرفی_کتاب
    #شکلات_تلخ

"همه چیز با یک اس ام اس شروع شد: سیگار شکلاتی، سیگار رو ترک کن، من هم شکلات رو کنار میذارم. سیگار و شکلات و تلخی را در هم پیچید و درست لحظه ای که فکر می کرد روی قله پیروزی ایستاده زندگی اش درگیر گل رزی شد که در یک شیشه اسیر بود و روز به روز گلبرگ هایش کم تر و کم تر می شد. در فکرش هم نمی گنجید که شیرینی زندگی اش بین دستان دلبری باشد که با آمدنش طلسم تلخی و دیو بودنش را در هم بشکند."

کتاب شکلات تلخ داستان جذاب فارسی به قلم خانم پوراصفهانی نویسنده ی مجرب کتاب های

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

می باشد که توسط انتشارات سخن به چاپ رسیده است.

Gloria, .....***....., کوکیッ و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. آشناترین_غریبه

3,400
    13,462
    شغل :
    ❤گرافیست، عکاس❤

#معرفی_کتاب

در این دنیا آدم نمی تواند انتخاب کند که به او آسیب رسانده بشود یا نه ؛
    ولی تا حدودی می تواند این انتخاب را بکند که چه کسی به او این آسیب را بزند.
    من از انتخابم راضی‌ام. امیدوارم او هم از انتخابش راضی باشد.

" نحسی ستاره‌های بخت ما "
    نویسنده: جان گرین
    مترجم: آرمان آیت اللهی
    ناشر: آموت

داستان

" نحسی ستاره های بخت ما " از زبان بیمارانی که از سرطان رنج می برند نوشته شده است.
    هیزل، شانزده سال دارد و مدتی است که از سرطان خود خبر دارد و رنج می برد. بنابر توصیه والدین خود جهت جلوگیری از منزوی شدن و گوشه گیری، در جمعی که در آن کودکان سرطانی شرکت دارند حضور پیدا می کند.

در طی مدتی که هیزل در جمع کودکان مبتلا به سرطان حضور دارد با پسر جوانی به نام آگوستوس آشنا می‌شود که به خاطر سرطان استخوان یکی از پاهایش را از دست داده است.

این آشنایی سرآغاز یک رابـ ـطه دوستانه و عاشقانه عمیق بین آن دو می شود که با توجه به اینکه هر دو بیمارند و امید به زندگی در آنها به حداقل رسیده است دچار اتفاق‌های غیر منتظره ای می شوند و....

Gloria, .....***....., کوکیッ و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  3. آشناترین_غریبه

3,400
    13,462
    شغل :
    ❤گرافیست، عکاس❤

#معرفی_کتاب
    " ای کاش وقتی بیست ساله بودم می دانستم "

نویسنده: تینا سیلیگ
    مترجم: محمدرضا آل یاسین
    موضوع: کار آفرینی
    ناشر : هامون
    سال انتشار: زمستان ۱۳۹۷
    تعداد صفحات : ۲۲۸

در کتاب " ای کاش وقتی بیست ساله بودم میدانستم " خانم سیلیگ داستان‌ها و خاطرهایی از تجربه های خود به عنوان کارآفرین و دانشمندی موفق و استادی سرشناس به اشتراک می گذارد و در قالب داستان‌های واقعی و مهیج، توصیه‌های الهام‌بخش و عمل‌گرایانه، رشد اخلاقیات، حرفه‌ای عمل کردن و ارتقای قابلیت‌های کارآفرینانه را هدف‌گذاری کرده است که با استقبال شایسته‌ای نیز مواجه شده است.
    خانم " تینا سیلیگ " استاد برجسته دانشگاه استنفورد(همان دانشگاه معروفی که شرکت‌های بسیاری مانند Google از دل‌ آن درآمدند و اسم این دانشگاه در ادبیات کارآفرینی بسیار شنیده می شود.) و مدیر مرکز کسب و کار‌های فناوری استنفورد فردی که رهبران بزرگی را در کلاس‌های خود با تکنیک‌هایی بسیار جالب آموزش داده است و کارآفرینان زیادی را تربیت کرده است.
    این کتاب ناب و بامحتوا از دانشمند و کارآفرینی برجسته از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا به شمار میرود.

Gloria, کوکیッ و ✿↝..Яάみส..↜✿ از این پست تشکر کرده اند.
  4. آشناترین_غریبه

3,400
    13,462
    شغل :
    ❤گرافیست، عکاس❤

#معرفی_کتاب

اگر از کتاب های خشک خودشناسی خسته شده اید فقط با این کتاب می توانید کمی خستگی در بکنید و البته چیزی بخوانید که هم به شما کمک کند و هم وقتتان را خوش کند.
    جریان کتاب از این قرار است که نویسنده با شرح دقیق مشاهدات دقیق خود از گربه اش الگوهایی برای زندگی ما انسان ها ارائه می دهد. جای جای این کتاب جملات بزرگانی مثل " اسپینوزا " یا " همینگوی " در مورد رفتارهای گربه ها نقل شده است که همین کتاب را برای خوانندگان حرفه ای ادبیات و فلسفه هم خواندنی می کند.

" گربه راهنمای ما "
    نویسنده: استفان گارنیه
    انتشارات: شمعدونی
    تعداد صفحات: ۱۶۷
    موضوع: روانشناسی تطبیقی

5. آشناترین_غریبه

3,400
    13,462
    شغل :
    ❤گرافیست، عکاس❤

#معرفی_کتاب

وقتی در مورد دیگران قضاوت می‌کنید، عمدا دارید به آنها صدمه می‌رسانید. احترام به تفاوت‌ها فراتر از کنار آمدن با دیگران است.

" همسر خاموش "
    نويسنده : ای. اس. ای. هریسون
    مترجم : مریم مفتاحی
    موضوع :

تعداد صفحات : ۳۵۲ صفحه

خلاصه:
    تاد و جودی زن و شوهری هستند که سال‌های زیادی عاشقانه در کنار هم زندگی کرده‌اند، اما به مرور زمان، روند زندگی و یکنواختی آن به گونه‌ای رقم می‌خورد که تغییر بزرگی در روابطشان ایجاد می‌شود. مرد در عین حال که به همسرش عشق می‌ورزد، روابط عاشقانه‌ای با یک دختر جوان پیدا می‌کند و دوگانگی و تناقضاتی در خود می‌بیند. در نهایت کار او را به جایی می‌کشد که....

6. آشناترین_غریبه

3,400
    13,462
    شغل :
    ❤گرافیست، عکاس❤

#معرفی_کتاب
    "اتاق‌خواب غیرعادی است و ناآشنا. نمی‌دانم کجا هستم، و چه طور از اینجا سر درآورده‌ام. مانده‌ام چه طور باید خودم را به خانه برسانم. شب را همین‌جا گذرانده‌ام. با صدای زنی از خواب بیدار شدم و اولش خیال کردم کنارم روی تخت خوابیده است، ولی بعد متوجه شدم دارد اخبار می‌گوید و من صدای ساعت رادیویی را می‌شنوم، وقتی چشم‌هایم را باز کردم، دیدم اینجا هستم؛ در اتاقی که نمی‌شناسم. چشم‌هایم که به تاریکی عادت می‌کند، نگاهی به اطراف می‌اندازم. پیراهن راحتی‌ای پشت در کمد لباس آویزان است؛ که مناسب زن‌هاست، ولی زنی که سنش از من خیلی بیشتر باشد... "
    کتابی "پیش از آنکه بخوابم" یکی از آثار پرفروش سال 2011، از طرف نیویورک‌تایمز و ساندی تایمز، معرفی ‌شده است. این اثر حاصل تجربه‌ی سال‌ها حضور نویسنده در کنار بیماران آلزایمری است و تاکنون به بیش از 30 زبان ترجمه ‌شده است.
    داستان درباره‌ی فردی است که دچار بیماری نادری است که هربار بعد از اینکه از خواب بیدار می‌شود تمام حوادث گذشته‌اش از حافظه‌اش پاک می‌شود و تنها با نوشتن اتفاقات زندگی‌ در دفترچه یادداشت روزانه‌اش سعی در یادآوری گذشته‌‌ خود دارد.

قسمت هایی از

پیش از آنکه بخوابم
    اسم من کریستین لوکاس است و من چهل و هفت سال دارم. به بیماری فراموشی مبتلا شده ام. اینجا؛ روی این تخت نا آشنا نشسته ام، و دارم سرگذشت زندگی ام را در لباسی ابریشمی می نویسم که مرد طبقه پایین که بهم می گوید شوهر من است و اسمش بن است از قرار معلوم به مناسبت تولد چهل و شش سالگی ام برایم خرید. اتاق ساکت است و تنها نور به لامپ نارنجی رنگ ملایمی مربوط می شود که روی پاتختی است. حس می کنم انگار به حالت معلق در برکه ای نور شناور هستم.
    این آلبوم برایم می گوید چه کسی هستم، ولی هنوز هم دلم نمی خواهد لایش را باز کنم. می خوام مدتی همین جا بنشینم؛ در حالی که کل گذشته محو و مبهم است. در وضعیت تعلیق و بلاتکلیفی ام؛ جایی بین احتمال و واقعیت. از کشف گذشته ام وحشت دارم؛ از آن چه به دست آورده ام و آن چه به دست نیاورده ام.
    به اتاق خواب برمیگردم. عکس هنوز تو دستم است آن را جلوی خودم میگیرم. میگویم: «چه خبر شده است؟ تو کی هستی؟» دارم جیغ میکشمو اشک ها از صورتم جاری اند. مرد با چشمانی نیمه باز روی تخت سرجایش نشسته است. صورتش خواب آلود است و هیچ نشانی از کلافگی در چهره اش نیست. و میگوید:«من شوهرت هستم. ما سالهاست با هم ازدواج کرده ایم.» می خواهم بدوم, ولی جایی برای رفتن نیست. می پرسم:«منظورت چی است که سالهاست که با هم ازدواج کرده ایم؟ چه میخواهی بگویی؟» بلند میشود و میگوید:«بیا بگیرش» و خودش صبر میکند تا آن را بپوشم. پیژامه پایش زیادی گشاد است, زیرپوش او سفید است ؛ مرا یاد پدرم می اندازد. او میگوید:«ما سال هزار و نهصد و هشتاد و پنج با هم ازدواج کردیم. بیست و پنج سال پیش. تو…» حس میکنم دیگر خونی در صورتم جریان ندارد و اتاق دور سرم میچرخد. ساعتی در جایی نامشخص از خانه صدا میکند که صدایش به بلندی یک چکش است:«چی؟…اما…چه طوری؟…»

این کتاب را می توان در تریلر روانشناسی و تا حدودی جنایی گذاشت و این دو در کنار هم داستانی فوق العاده و جذاب را به وجود اورده است. هرچند ترجمه خوب خانم قندهاری را نباید فراموش کرد.
    تمام کتاب پر از هیجان و اتفاقات و رازهایی است که به مرور معلوم میشود و سوالاتی که تا اخر کتاب همراه خواننده است. کتاب با نثر ساده نوشته شده اما پر از پیچیدگی های روانکاوانه را در بر دارد.
    از روی این

یک فیلم هم با بازی نیکول کیدمن و کالین فرث ساخته شده است. اما پیشنهاد می کنم قبل از دیدن فیلم کتاب را بخوانید.

کوکیッ و ✿↝..Яάみส..↜✿ از این پست تشکر کرده اند.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 7)