نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

چگونه با آرایش بینی را قلمی کنیم ؟

شروع موضوع توسط DEAD_QUEEN ‏15/5/19 در انجمن ارایش و زیبایی

برچسب ها:
 1. DEAD_QUEEN

  DEAD_QUEEN همکار تالار عکس عضو کادر مدیریت همکار تالار

  10,447
  31,120
  امتیاز:
  1,051
  تاریخ عضویت:
  ‏7/8/17
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  مهندس نویسنده
  محل سکونت:
  کرج
  اگر به دنبال راه حلی هستید که بینی را لاغرتر نشان دهد از روش های آرایشی زیادی می توانید استفاده کنید. کانتورینگ و روش های ترکیبی باعث می شود توجه کمتری به سمت بینی جلب شود و بینی کوچک تر نشان داده شود.


  لوازم آرایشی مناسب استفاده کنید


  [​IMG]


  استفاده از برس مناسب: برای اینکه بینی را طوری آرایش کنید که باریک نشان داده شود باید از برس مناسب استفاده کنید. برای این کار نیاز به یک برس زاویه دار کوچک دارید تا بتوانید با آن بینی را کانتور و به آن شکل دهید. همچنین یک برس ترکیب کننده هم نیاز دارید تا خطوط را بوسیله آن محو کنید.


  روشن کننده خوب مصرف کنید: برای روشن کردن بینی از کانسیلری که ۱ تا ۲ درجه روشن تر از رنگ پوست یا کرم فونداسیون است انتخاب کنید. اگر می خواهید روشن کننده براق استفاده کنید، پس از اینکه تمام آرایش را انجام دادید آن را بزنید. کرم براق ممکن است توجه بیشتری به سمت بینی جلب کند بنابراین یا اصلا نزنید یا خیلی کم بزنید.


  برای کانتور بینی از کرم پودر فونداسیون تیره استفاده کنید: برای اینکه بینی کوچک نشان داده شود باید از کرم تیره استفاده کنید تا روی آن سایه بیندازد. همین سایه باعث می شود بینی کوچکتر نشان داده شود و پس از ترکیب طبیعی تر می شود. پس سایه یا کرم پودری که ۲ درجه تیره تر از پوستتان است استفاده کنید.


  [​IMG]


  پالت های کانتورینگ استفاده کنید: اگر در خرید نوع کانتورینگ تیره و روشن شک دارید کمی بیشتر هزینه کنید و کیت های کانتورینگ بخرید. این کیت ها را هم حرفه ای ها و هم مبتدی ها استفاده می کنند و به بینی بهتر شکل می دهند.


  بینی را کانتور کنید


  [​IMG]


  ابتدا با کرم فونداسیون شروع کنید: قبل از اینکه بینی را کانتور کنید ابتدا کرم فونداسیون را بزنید. کانتور را باید روی فونداسیون بزنید تا پس از ترکیب، آرایش طبیعی تر جلوه دهد.


  روی پل بینی کانسیلر روشن بزنید: لایه نازکی از کانسیلر رنگ روشن روی پل بینی بزنیند. از قسمت هم تراز با چشم ها شروع کنید و تا یک سانتیمتر نرسیده به نوک بینی تمام کنید. اینگونه بینی کوتاه تر نشان داده می شود. برای اینکار یا می توانید از انگشت استفاده کنید و یا از برس زاویه دار [​IMG]


  اطراف بینی کانسیلر تیره بزنید: یا با مداد کانتورینگ یا با برس کوچک زاویه دار اطراف بینی از نزدیک گوشه داخلی چشم تا انتهای بینی خط باریک بکشید. هر چه خط تیره ای که می کشید به مرکز بینی نزدیک تر باشد بینی باریک تر نشان داده می شود. اگر سوراخ های بینی بزرگ است کمی از کانسیلر تیره به آن قسمت بزنید.


  [​IMG]


  ترکیب: اکنون که کرم فونداسیون، هایلایتر و کانتور تیره را استفاده کرده اید باید تمام این ها را با هم ترکیب کنید. برس آرایشی را بردارید و با لطافت تمام آرایش تان را ترکیب کنید. با حرکات مدور به سمت بیرون خطوط کانتورینگ را با هم ترکیب کنید.


  توجهات را از بینی دور کنید


  تمام صورت را کانتور کنید: وقتی گونه ها را برجسته تر و صورت را لاغرتر کنید دیگر حواس ها به سمت بینی شما جلب نمی شود. از همان لوازمی که برای بینی استفاده کردید می توانید برای صورت هم به کار ببرید. گونه ها را روشن کنید و خطوط مورب کانتور روی گونه بکشید در نهایت با برس ترکیب کننده ترکیب کنید.


  رژگونه و برنزکننده استفاده کنید: اگر دوست ندارید که روی کل صورت تنها از کانتورینگ استفاده کنید می توانید لوازم دیگری چون برنز کننده و رژگونه برای دور کردن توجهات از بینی استفاده کنید.این لوازم آرایش صورت را طبیعی تر می کند.


  چشم ها و لب ها را برجسته تر نشان دهید: برای اینکه بینی کمتر جلوه کند لب ها و چشم ها را برجسته تر کنید.


  منبع:سایت بدونیم
   
  Shakiba-S83 از این پست تشکر کرده است.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 3)