نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

بررسی شده پیشنهاد برای رمان

شروع موضوع توسط Raziyeh.d ‏12/3/19 در انجمن گزارش کده ( انتقادات و پیشنهادات )

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Raziyeh.d

Raziyeh.d کاربر فعال عضو انجمن

772
    6,634
    شغل :
    نویسنده
    بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

»» لینک قوانین انتقادات و پیشنهادات : http://forum.negahdl.com/threads/198994

عنوان درخواست : پیشنهاد برای

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

نام : Raziyeh.d

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : سلام، خسته نباشید.
    من یه انتقاد یا بهتر بگم "پیشنهاد" داشتم. که امیدوارم بهش رسیدگی بشه.
    ببینید یکی از قوانین

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

و تایپ

اینه که از به صحنه کشیدن صحنه های غیر اخلاقی خودداری بشه. که این کاملا درسته و بنده خودمم باهاش موافق هستم. اما به نظرم اینکه دیگه یه دست گرفتن ساده و یا بوسیدن دست یه زن توسط مرد رو هم فیـلتـ*ـر کردید یکم زیادی شده.. حالا اگه اون دو نفر نامحرم باشن باز هم حق فیـلتـ*ـر رو دارن اما اگه زن و شوهر باشن و یا نامزد به نظرم نباید مشکلی داشته باشه که دست هم رو می گیرن، یا پسر دست دختر رو ببوسه و یا گونش رو "فقط و فقط گونه"... این صحنه هات از نظر من غیراخلاقی نیست. چون زن و شوهرن.. اگه بشه این پیشنهاد من رو قبول کنید و اجازه به صحنه کشیدن این صحنه ها در صورت محرم بودن شخصیت ها رو بدید. خیلی خوب میشه.
    ممنون از سایت و انجمن خوبتون.

سایر توضیحات :

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

آصــyـoـsـwـaـــــی, mahaflaki, مهسا.الف و 6 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. FATEMEH_R

FATEMEH_R سرپرست بخش کتاب عضو کادر مدیریت سرپرست بخش نویسنده انجمن

8,255
    34,005
    سلام
    خسته نباشید
    بوسیدن دست و پیشانی و گونه و گرفتن دست مشکل نداره؛ ولی باید کلمه بوسیدن و پیشانی و گونه و دست ستاره گذاری بشه و اینکه خیلی حالت و احساسات شخصیت ها توصیف نشه؛ مثل از خود بی خود شدم و داغ شدم و...! فقط به گفتن جمله ی اصلی اکتفا بشه.
    کلمات فیلتری در انجمن تا حد امکان به طور خودکار تغییر می کنه یا جایگزین می شه.
    واسه حذف هم به جمله اصلی و جمله قبل و بعدش بستگی داره.
    متاسفانه فیلترینگ کاری به محرم و نامحرم بودن نداره و فقط کلمات خاص رو سرچ می کنه و ما هم مجبوریم سختگیری های لازم رو اعمال کنیم؛ وگرنه دوباره انجمن و سایت فیـلتـ*ـر می شن و...!
    توضیحات در رابـ ـطه با محدودیت های فیلترینگ گسترده ست و در یک پست نمی گنجه. در صورت هر گونه سوال و ابهام در این رابـ ـطه مدیران کتاب و ناظران

پاسخگوی شما خواهند بود.
    از شما و سایر نویسندگان عزیز و فهیم انجمن هم خواهشمندم همکاری لازم رو در این رابـ ـطه با تیم مدیریت داشته باشید.
    موفق باشید:aiwan_lggight_blum:

mahaflaki, DENIRA, نیاز پاشائی و 3 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  3. Mojtaba

Mojtaba مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیریت کل سایت

توضیحات لازم خدمت شما ارائه شد .
    برای دریافت توضیحات بیشتر با مسئولین بخش کتاب در ارتباط باشید .

mahaflaki, DENIRA, نیاز پاشائی و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)