نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

بیماری هایی که با مصرف کله پاچه درمان می شوند

شروع موضوع توسط ❣~ASAL~❣ ‏13/2/18 در انجمن دارو و تغذیه

 1. ❣~ASAL~❣

  ❣~ASAL~❣ کاربر ویژه عضو انجمن

  1,787
  2,342
  امتیاز:
  436
  تاریخ عضویت:
  ‏17/1/17
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  {محصل
  محل سکونت:
  شمال
  یک متخصص طب ایرانی گفت: افراد با گرفتگی صدا و سرفه خشک و مبتلایان به بواسیر در صورتی که هاضمه خوبی داشته باشند, از مصرف پاچه پخته‌شده بهره می‌برند, مصلح پاچه سرکه و عسل و پختن آن با کرفس و دارچین است.
  دکتر محمد عسکر فراشاه درباره خواص پاچه گوسفند اظهار کرد: پاچه گوسفند لزج و دیرهضم است ولی گفته می‌شود پس از هضم، غذای صالح به بدن می‌رساند.

  رفع گرفتگی صدا و سرفه‌های خشک با مصرف پاچه گوسفندی

  وی افزود: افراد با گرفتگی صدا و سرفه خشک و مبتلایان به بواسیر در صورتی که هاضمه خوبی داشته باشند, از مصرف پاچه پخته‌شده بهره می‌برند, مصلح پاچه، سرکه و عسل و پختن آن با کرفس و دارچین است.

  این متخصص طب ایرانی تصریح کرد: افرادی که قدرت حسی آنها افزایش یافته و صداها یا بوهای کم، آزارشان می‌دهد (حواسشان حساس‌تر از معمول شده است)، با مصرف پاچه مشکلشان بهبود می‌یابد.

  بیماران قلبی و دیابتی حتی‌الامکان کله‌پاچه را از برنامه غذایی خود حذف کنند.

  عسکرفراشاه خاطرنشان کرد: افراد با اوره و اسید اوریک بالا همچنین مبتلایان به نقرس، بیماران قلبی و دیابتی حتی‌الامکان کله‌پاچه را از برنامه غذایی خود به‌دلیل داشتن چربی و پروتئین بالا حذف کنند.

  وی یادآور شد: افراد سالم‌، جوانان و کودکان در صورت مصرف کله‌پاچه حتماً ورزش و فعالیت بدنی را در برنامه روزانه خود بگنجانند.  منبع: سایت جامع طب سنتی ایران[​IMG]
   
  ✿↝.. ℳΘђŞҽɲeh ..↜✿ از این پست تشکر کرده است.