نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

░░░ پیدا کردن رمان های بی نام ░░░

شروع موضوع توسط CAPRICORN ‏13/2/18 در انجمن تالار متفرقه کتاب

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. assena

assena کاربر فعال عضو انجمن

673
    4,190
    سلام دنبال ی رمانم ک دخترع تو خونشون ی جن داشتن ک جنه عاشقش بود بعدش هرروز دختر رو زخمی میکرد ولی شب خودش زخماشو خوب میکرد

adrinaar, purple crazy, t.rrrrrr و 20 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. Helia.m

Helia.m کاربر نگاه عضو انجمن

22
    185
    سلام من دنبال یه رمانم که دختر به خاطر خانواده اش با پسر دوست خانوادگیشون ازدواج میکنه پدر پسر هم به دختره میگه که دراین باره به کسی چیزی نگه چندسال با پسره ازدواج کرده بوده ولی بعدش پسره میفهمه و طلاقش میده ولی مث اینکه دختره وقتی طلاق میگیره حامله بوده .... در واقع اصلا پسره طلاقش نداده بوده ... داستان

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

میدونم ولی اصلا اسمش یادم نمیاد اگه کسی خونده لطفا اسمشو بگه

Hedika, Bahar.sh, kaya1004 و 10 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  3. .:~LiYaN~:.

.:~LiYaN~:. مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

1,163
    9,192
    شغل :
    ویـراسـتـار بـــازنـشـسـتـه | حـســـابـدار خـسـتـه

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

سلام من دنبال یه رمانم که دختر به خاطر خانواده اش با پسر دوست خانوادگیشون ازدواج میکنه پدر پسر هم به دختره میگه که دراین باره به کسی چیزی نگه چندسال با پسره ازدواج کرده بوده ولی بعدش پسره میفهمه و طلاقش میده ولی مث اینکه دختره وقتی طلاق میگیره حامله بوده .... در واقع اصلا پسره طلاقش نداده بوده ... داستان

میدونم ولی اصلا اسمش یادم نمیاد اگه کسی خونده لطفا اسمشو بگه
    کلیک کنید تا بازشود...

تو هنوز اینجایی

arghavan_69, Hedika, رهای من و 14 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • Nady48

Nady48 کاربر نگاه عضو انجمن

16
    174
    سلام ،
    نگـاه دانلـود خوندم که دختره جاسوس صهیونیست بود . با خواهرو برادری ایرانی آشنا میشه که اسم پسره بردکیا بود . یکی از همکارهاش رو برای نجات پسر بچه ای لبنانی میکشه خانواده ی پسره از مرز فراریش میدن میاد ایران ...
    بقیه ش رو نگم دیگه .‌ اسم

رو می خوام لطفاً

Hedika, Bahar.sh, کوکیッ و 9 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • zahra.kh

zahra.kh کاربر ویژه عضو انجمن

1,237
    3,075
    اینو کسی برای من تعریف کرده برای همین شاید یه چیزهاییش غلظ باشه
    راجب یه دختریه که ازدواج میکنه نمیدونم فکر کنم بخاطر اعتقادات عجیب خانواده شوهرش طلاق میگیره و با فکر کنم عموی شوهرش که اسمشم ارش هست و اعتقاداتش کلا با خانوادش فرق داره ازدواج میکنه

Hedika, Narcissus.97, کوکیッ و 8 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • Mona.n

Mona.n کاربر نیمه فعال عضو انجمن

323
    2,649
    شغل :
    دانش آموز
    سلام
    رمانی که من دنبالشم یه پسر خواننده‌ای رو دوست داشت که فکر کنم اسمش محمد بود این دختر خانم یه

نوشته بود که آهنگ‌های محمد توشون بود یه سری جریانات اتفاق میفته که دختره مجبور میشه به پیش محمد بره

Hedika, Bahar.sh, Narcissus.97 و 13 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • ghazal-m

ghazal-m کاربر فعال عضو انجمن

968
    9,350

سلام
    رمانی که من دنبالشم یه پسر خواننده‌ای رو دوست داشت که فکر کنم اسمش محمد بود این دختر خانم یه

نوشته بود که آهنگ‌های محمد توشون بود یه سری جریانات اتفاق میفته که دختره مجبور میشه به پیش محمد بره
    کلیک کنید تا بازشود...
    برای من بخون، برای من بمون

T_Tزهرا سادات^_~, Arefehhhasanloo, Hedika و 19 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • Vewsta

Vewsta کاربر تازه وارد عضو انجمن

1
    17
    سلام من دنبال ی

میگردم ک دختره تمام خانوادشو توی زلزله از دست داده بود و فقط برادر زادش زنده مونده بود ک اون رو بزرگ میکرد (اسم برادرش اشکان و اسم زن برادرش یلدا بود) این دختر خیلی به مادر شدن علاقه داشت یه دختر زنان و زایمان بهش پیشنهاد میده ک با پسرش ک توی خارج از کشور زندگی میکرد عقد کنن از راه دور و از روشی ک گفته بود باردار شه دختره قبول میکنه و بچه ای هم ک ب دنیا میاره اسمش همرازه بعد ی سری اتفاقات میافته و رئیس شرکتی ک توش کار میکنه دوست همسرش در میاد ولی چون همسرش تا حالا ب عکسایی ک مادرش از این دختره میفرستاده نگاه نمیکرده نمیدونست این زنشه و به دوستش ( فک کنم اسمش شایان بود ) روش میده و کمک میکنه تا نظر این و جلب کنه و ب جواب خواستگاریش جواب مثبت بده و بقیه ماجرا کسی اسم این

و میدونه؟

T_Tزهرا سادات^_~, avaii, Hedika و 14 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • Delasham

Delasham حامی انجمن عضو انجمن

128
    458

سلام من دنبال ی

میگردم ک دختره تمام خانوادشو توی زلزله از دست داده بود و فقط برادر زادش زنده مونده بود ک اون رو بزرگ میکرد (اسم برادرش اشکان و اسم زن برادرش یلدا بود) این دختر خیلی به مادر شدن علاقه داشت یه دختر زنان و زایمان بهش پیشنهاد میده ک با پسرش ک توی خارج از کشور زندگی میکرد عقد کنن از راه دور و از روشی ک گفته بود باردار شه دختره قبول میکنه و بچه ای هم ک ب دنیا میاره اسمش همرازه بعد ی سری اتفاقات میافته و رئیس شرکتی ک توش کار میکنه دوست همسرش در میاد ولی چون همسرش تا حالا ب عکسایی ک مادرش از این دختره میفرستاده نگاه نمیکرده نمیدونست این زنشه و به دوستش ( فک کنم اسمش شایان بود ) روش میده و کمک میکنه تا نظر این و جلب کنه و ب جواب خواستگاریش جواب مثبت بده و بقیه ماجرا کسی اسم این

و میدونه؟
    کلیک کنید تا بازشود...

"کوه پنهان"

T_Tزهرا سادات^_~, Arefehhhasanloo, Hedika و 18 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • .:~LiYaN~:.

.:~LiYaN~:. مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

1,163
    9,192
    شغل :
    ویـراسـتـار بـــازنـشـسـتـه | حـســـابـدار خـسـتـه

اینو کسی برای من تعریف کرده برای همین شاید یه چیزهاییش غلظ باشه
    راجب یه دختریه که ازدواج میکنه نمیدونم فکر کنم بخاطر اعتقادات عجیب خانواده شوهرش طلاق میگیره و با فکر کنم عموی شوهرش که اسمشم ارش هست و اعتقاداتش کلا با خانوادش فرق داره ازدواج میکنه
    کلیک کنید تا بازشود...

به من نگاه کن.

arghavan_69, Hedika, kaya1004 و 10 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • کاربران در حال مشاهده موضوع (کاربر: 1, مهمان: 5)

1. zahra70
    وضعیت موضوع:
    موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
    تبلیغات متنی