نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

░░░ پیدا کردن رمان های بی نام ░░░

شروع موضوع توسط CAPRICORN ‏13/2/18 در انجمن تالار متفرقه کتاب

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. CAPRICORN

CAPRICORN مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

12,702
    44,957
    شغل :
    Property control
    به نام یگانه مانا
    با سری سوم تاپیک های "پیدا کردن رمـان های بی نام" در خدمت شما هستیم!
    به دلیل ترافیک بالای تاپیک قبلی

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

(نزدیک به 600 صفحه، 6000 پست و بالای 1,400,000 بازدیدکننده) و همچنین سنگین شدن دیتابیس، تصمیم گرفته شد که تاپیک جدیدی در این باب ایجاد بشه.

این تاپیک به چه دردی میخوره؟ مکانی برای رمـان هایی هست که قبلاً خوندینش یا از کسی شنیدین، اما نامش رو فراموش کردید و ذهن شما رو درگیر خودش کرده. در نتیجه در این تاپیک می نویسید تا هرکسی که می دونه شما رو به پاسخی که میخواید برسونه.

و اما نکاتی که اینجا باید رعایت بشه:
    • سعی کنید هرچیزی که از خلاصه به یاد دارید با ذکر جزئیات بنویسید تا دوستان رو در پیدا کردن سریع و راحت تر رمـان یاری کنید.
    • اگر اسم رمـانی رو می دونید، پیش از گفتن اسمش اول بگردید ببینید کسی قبلاً پاسخ رو نگفته باشه، بعد جواب بدید. (برای اینکه کارتون راحت تر بشه می تونید از کادر "جستجو" که در بالای صفحه تعبیه شده استفاده کنید. به این صورت که تکه ای کلیدی از خلاصه رو کپی و در اون کادر پیست کرده و اینتر بزنید؛ خلاصه مورد نظر و پاسخ های احتمالی اون رو خواهید دید.)
    • تا وقتی از پاسخی مطمئن نیستید اقدامی نکنید. (فکر کنم فلان رمـان باشه...، خیلی شبیه فلان رمانه...، به فلان رمـان نزدیکه و... نباشه؛ با اطمینان جواب بدید.)
    • اگر دیدید کسی پاسخ اشتباه داده و شما هم مطمئنید که اشتباهه، در جواب پاسخش پاسخ درست رو نفرستید؛ بلکه فقط از خودِ خلاصه اصلی نقل قول کنید و پاسخ بدید. اون پاسخ اشتباه رو هم "گزارش" پاسخ اشتباه بزنید؛ مدیران پاسخ اشتباه رو حذف خواهند کرد.
      • حتی اگر پاسخ اون خلاصه رو نمی دونید اما مطمئنید که پاسخی که بهش داده شده اشتباه هست هم می تونید "گزارش" پاسخ اشتباه بزنید.
    • برای جواب دادن حتماً از "نقل قول" استفاده کنید. این کار باعث میشه هم فرستنده خلاصه از گرفتن پاسخ مطلع بشه و هم علاقمندان و دنبال کنندگان سردرگم نمیشن.
    • برای تاکید بر پیدا کردن رمـان موردنظر، نیازی نیست دوباره پست بزنید یا خواهش کنید.
    • خلاصه تکراری نگذارید.
      • از تاپیک قبلی (

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

) اگر خلاصه ای که در بین صفحات متعدد از یاد رفته و هنوز به پاسخ نرسیده می تونید در این تاپیک پست کنید. تاکید می کنم فقط در صورتی که از تاپیک قبلی بوده باشه و پاسخی هم بهش داده نشده.
    • برای تشکر کردن و ابراز خوشحالی بابت رسیدن به پاسخ موردنظر نیازی به پست زدن نیست، کافیه از دکمه ی «تشکر» استفاده کنید.
    • خواهشاً به عنوان تاپیک دقت کنید! اینجا محل معرفی رمـان های درخواستی با سلیقه ی شخصی نیست. (برای درخواست معرفی رمـان به بخش

مراجعه کنید.)
    * اگه دیدید کاربری هرکدوم از موارد بالا رو نقض کرده کافیه از گزینه "گزارش" استفاده کرده و دلیل این کار رو قید کنید و پست ها توسط مدیران به عنوان اسپم حذف می شن.
    ** در صورت نقض هریک از موارد بالا با عرض پوزش به کاربر خاطی اخطار داده شده و امتیاز منفی می گیره. اگه اخطارهاش به 3 عدد رسید به تشخیص مدیریت برای مدتی از انجمن بن میشه.

دوستان عزیزم، با رعایت این قوانین هم نظم رعایت میشه و هم دوستانمون که پیگیری می کنند دچار سردرگمی نمیشند.
    پیشاپیش سپاس از همکاریتون :aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/5/19
    aazal1365, ∞`goli∞, yalda.khanomi و 137 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. Printemps

Printemps کاربر ویژه عضو انجمن

1,636
    10,202
    رمانی بود که توی همین انجمن بود و اولش با یه تنفگ شروع میشد.
    انگار کسی می خواست شلیک کنه و دختره به پسره نگاه می کرد.
    بعد از کسی که می خواست بکشتش خواهش میکنه با پسره خداحافظی کنه.
    بعد می شینه رو صندلی و میگه شلیک کن^_^

آخرین ویرایش: ‏13/2/18
    Shima_elsa, ∞`goli∞, Arefehhhasanloo و 58 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  3. Nady48

Nady48 کاربر نگاه عضو انجمن

16
    174
    سلام
    یه رمانی هست که دختره راننده بوده با یه نفر تصادف میکنه پسره که همراهش بوده میگه من زدم میره زندان بعد که برمیگرده دختره ازدواج کرده.
    کسی اسمش رو نمیدونه؟

∞`goli∞, کوکیッ, !!!!F!!!! و 38 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  4. azin18

azin18 کاربر تازه وارد عضو انجمن

3
    72
    سلام ببخشید دوباره این پستو میزارم دنبال

با چنین موضوعی هستم: یه دختره بود ک با پدرش ک باغبون بود تو خونه یه ادم ثروتمند کار میکردن این دختره دانشجو بوده یه روز از دم در خونشون میدزدنش بعد ک بهوش میاد یه پسره رو میبینه پسره هم تا می خوره میزنتش ک رفیقش جلوشو میگیره خلاصه ازادش میکنه اما اون پسره دنبال دختر اون خانواده پولدارها بوده ک انتقام بگیره خانواده پولدارها یه پسر داشتن ک پسره این دختره رو دوست داشته بعد چند روز ک میاد خونه میبینه پدر اون خانواده مرده پدر خودش کلی گلگی میکنه ک کجا بودی اینا همون پسره ک دزدیده بودش میاد برا عرض تسلیت ک این دخترو میبینه میفهمه اشتباهی ادماش دزدیدنش تهدیدش میکنه ک حرف نزنه ازون طرفم ازش خوشش اومده پدر دختره ک میره مسافرت این پسره میاد بهش تجـ*ـاوز میکنه عقدش میکنه پسر خانواده میفهمه میگه گمشو از خونه ما برو مادر و خواهرم میاد از خونه پرتش میکنه بیرون پسره تو اون مدت ک باباش رفته مسافرت میبرتش پیش خودش تا باباش بیاد براش کار پیش میاد و میره مسافرت حالا ک پسره رفته دختر اون خانواده یا نمیدونم فک کنم همکار پسره زنگ میزنه ب بابای دختره و بهش همه چیرو میگه ک سکته میکنه دختره هم فک میکنه کار پسرست چون با همین موضوع تهدیدش کرده بود ک پیش بمونه تصمیم ب فرار میگیره و فرار میکنه اما بعدش میفهمه حاملستو بقیه ماجرا...

∞`goli∞, Panya, دختر بلا و 53 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  5. Negin.k

Negin.k کاربر ویژه عضو انجمن

3,456
    22,798

سلام
    یه رمانی هست که دختره راننده بوده با یه نفر تصادف میکنه پسره که همراهش بوده میگه من زدم میره زندان بعد که برمیگرده دختره ازدواج کرده.
    کسی اسمش رو نمیدونه؟
    کلیک کنید تا بازشود...
    کوه غرور بود فک کنم :)

∞`goli∞, Kaila, کوکیッ و 29 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • .:~LiYaN~:.

.:~LiYaN~:. مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

1,163
    9,193
    شغل :
    ویـراسـتـار بـــازنـشـسـتـه | حـســـابـدار خـسـتـه

سلام ببخشید دوباره این پستو میزارم دنبال

با چنین موضوعی هستم: یه دختره بود ک با پدرش ک باغبون بود تو خونه یه ادم ثروتمند کار میکردن این دختره دانشجو بوده یه روز از دم در خونشون میدزدنش بعد ک بهوش میاد یه پسره رو میبینه پسره هم تا می خوره میزنتش ک رفیقش جلوشو میگیره خلاصه ازادش میکنه اما اون پسره دنبال دختر اون خانواده پولدارها بوده ک انتقام بگیره خانواده پولدارها یه پسر داشتن ک پسره این دختره رو دوست داشته بعد چند روز ک میاد خونه میبینه پدر اون خانواده مرده پدر خودش کلی گلگی میکنه ک کجا بودی اینا همون پسره ک دزدیده بودش میاد برا عرض تسلیت ک این دخترو میبینه میفهمه اشتباهی ادماش دزدیدنش تهدیدش میکنه ک حرف نزنه ازون طرفم ازش خوشش اومده پدر دختره ک میره مسافرت این پسره میاد بهش تجـ*ـاوز میکنه عقدش میکنه پسر خانواده میفهمه میگه گمشو از خونه ما برو مادر و خواهرم میاد از خونه پرتش میکنه بیرون پسره تو اون مدت ک باباش رفته مسافرت میبرتش پیش خودش تا باباش بیاد براش کار پیش میاد و میره مسافرت حالا ک پسره رفته دختر اون خانواده یا نمیدونم فک کنم همکار پسره زنگ میزنه ب بابای دختره و بهش همه چیرو میگه ک سکته میکنه دختره هم فک میکنه کار پسرست چون با همین موضوع تهدیدش کرده بود ک پیش بمونه تصمیم ب فرار میگیره و فرار میکنه اما بعدش میفهمه حاملستو بقیه ماجرا...
    کلیک کنید تا بازشود...

قربانی یک تلافی. شخصیت‌های داستان: آمین و ماکان

یگانه ۱۸, Kaila, کوکیッ و 42 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • آنیساااااااااا

آنیساااااااااا کاربر حرفه ای عضو انجمن

3,747
    64,717

رمانی بود که توی همین انجمن بود و اولش با یه تنفگ شروع میشد.
    انگار کسی می خواست شلیک کنه و دختره به پسره نگاه می کرد.
    بعد از کسی که می خواست بکشتش خواهش میکنه با پسره خداحافظی کنه.
    بعد می شینه رو صندلی و میگه شلیک کن^_^
    کلیک کنید تا بازشود...

کلت طلاییُ چک کنید...

کوکیッ, Mahbanoo_A, Hedika و 29 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • آنیساااااااااا

آنیساااااااااا کاربر حرفه ای عضو انجمن

3,747
    64,717
    سلام:biggfgrin:
    خلاصه ی رمانیُ یه سال پیش خوندم اما

ُ متاسفانه نتونستم دانلود کنم:(

فک کنم چاپی بود:aiwan_light_scratch_one-s_head:
    دختر داستان، گویا از یه خانواده ی مذهبی بوده عاشق پسر همسایه که دوست داداشش هم بوده که اونم از خانواده ی مذهبی بوده میشه اما چون از زندگیش راضی نبود به نظرش مذهب و مذهبی بودن مسخره بود و فک می کرد ازدواج با پسر همسایه یعنی تباه کردن آیندش به خواستگاری پسر که فک کنم اسمش احسان بود جواب رد میده و با شخص دیگه ای ازدواج میکنه که درست برعکس خانوادش فک می کرد....
    بعد یه مدت متوجه میشه اشتباه می کرده....تمام تفکراتش از یه فرد غیر مذهبی اشتباه بوده....خانوادش درست میگفتن...
    طلاق میگیره....و بالطبع باید دوباره برگرده پیش خانوادشُ ...
    دوباره دیدن پسر همسایه و ...
    (فک کنم

به طور کلی درمورد مذهب و دین بوده باشه)

کسی اسم این

ُ می دونه؟؟؟:aiwan_light_scratch_one-s_head:

ممون میشم کمک کنید:)

sahar.s.s, کوکیッ, Mahbanoo_A و 28 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • z_mokhy

z_mokhy کاربر نگاه عضو انجمن

6
    64
    سلام من دنبال یه

هستم که مال زمان جنگ بود که دختر میخواست بایه نفرازدواج کنه ولی برادر بزرگش موافق نبود شب عروسی داماد ترور میشه ودختره بعدامیفهمه برادربزرگش که توی جبهه بوده پسرعموشه وعاشقشه

miss_mahla, alazeinali, Mohadesh bsh76 و 41 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • Sheida77

Sheida77 کاربر نگاه عضو انجمن

14
    104

سلام:biggfgrin:
    خلاصه ی رمانیُ یه سال پیش خوندم اما

ُ متاسفانه نتونستم دانلود کنم:(

فک کنم چاپی بود:aiwan_light_scratch_one-s_head:
    دختر داستان، گویا از یه خانواده ی مذهبی بوده عاشق پسر همسایه که دوست داداشش هم بوده که اونم از خانواده ی مذهبی بوده میشه اما چون از زندگیش راضی نبود به نظرش مذهب و مذهبی بودن مسخره بود و فک می کرد ازدواج با پسر همسایه یعنی تباه کردن آیندش به خواستگاری پسر که فک کنم اسمش احسان بود جواب رد میده و با شخص دیگه ای ازدواج میکنه که درست برعکس خانوادش فک می کرد....
    بعد یه مدت متوجه میشه اشتباه می کرده....تمام تفکراتش از یه فرد غیر مذهبی اشتباه بوده....خانوادش درست میگفتن...
    طلاق میگیره....و بالطبع باید دوباره برگرده پیش خانوادشُ ...
    دوباره دیدن پسر همسایه و ...
    (فک کنم

به طور کلی درمورد مذهب و دین بوده باشه)

کسی اسم این

ُ می دونه؟؟؟:aiwan_light_scratch_one-s_head:

ممون میشم کمک کنید:)
    کلیک کنید تا بازشود...

شب بي ستاره از فريده شجاعيي

Soodi 56, sagharhm68, کوکیッ و 33 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • وضعیت موضوع:
    موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
    تبلیغات متنی