1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

پیگیری و صیانت از حقوق عامه وظیفه اصلی دادستان ها است

شروع موضوع توسط KIMIA_A ‏3/2/18 در انجمن اخبار حقوقی

 1. KIMIA_A

  KIMIA_A مدیر تالار حقوق عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏1/6/16
  ارسال ها:
  3,341
  تشکر شده:
  24,442
  امتیاز:
  746
  جنسیت:
  زن
  شغل :
  ندارم :)
  محل سکونت:
  تهران
  وب سایت:
  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: دادستان‌ها باید مطالبه گری خود را افزایش دهند و اجرای تعهدات دستگاه‌ها را به دقت پیگیری، نظارت و مطالبه کنند.
  [​IMG]

  به گزارش خبریعلی اکبر شمس دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد در نشست با دادستان‌های سراسر استان یزد، گفت: صیانت از حق مردم، حقوق شهروندی و پیگیری حقوق عامه از وظایف عمده و اصلی دادستان ها است و دادستان‌ها باید به مسائلی که در حوزه تحت امرشان است ورود و مطالبه گری کرده و دستورات مستند به قانون را در جهت استیفای حقوق عامه صادر کنند.

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد بر پذیرش مراجعین به دادسرا توسط دادستان‌ها و توضیح و تبیین مراحل قانونی تأکید کرد و بیان داشت: تکریم ارباب رجوع وظیفه شرعی و قانونی همه مسئولین قضائی است لذا دادستان‌ها باید ساعتی از روز را به ارتباط با ارباب رجوع دادسرا اختصاص دهند.

  وی از نظارت دادستان مرکز استان بر سایر دادستان‌های شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: طبق قانون آئین دادرسی کیفری مصوب سال ۱۳۹۲، دادستان مرکز استان از حیث وظایف قانونی و نیز حسن اجرای آرای کیفری بر دادسرا‌های استان نظارت می‌نماید و این نظارت مورد مطالبه دادستان محترم کل کشور نیز است لذا از این به بعد این نظارت قانونی اعمال خواهد شد.

  دادستان عمومی و انقلاب یزد، ارائه آمار عملکرد تحلیلی دادسرا‌ها را خواستار شد و بیان داشت: دادستان‌ها باید تمام امور مرتبط با حوزه کاری خود را به صورت آمار تحلیلی دقیق تدوین و ضمن ارسال به مرکز استان، مبنای ارزیابی برنامه‌های آتی قرار گیرد.

  شایان ذکر است در این جلسه دادستان‌های سراسر استان پیرامون مسائل مختلف قضایی حوزه کاری خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  انتهای پیام/
   

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 1)