1. موارد قابل توجه :
    1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
    2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
    3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
    4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
    5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
    6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
    7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
    کانال نگاه دانلود درتلگرام
    ---
    قوانین مهم
    حمایت مالی
    اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

نقد رمان معرفی ونقدرمان سومین عشق یاسمین|zariaaaکاربرانجمن نگاه دانلود

شروع موضوع توسط zariaaa ‏3/1/18 در انجمن معرفی و نقد رمان کاربران

?

نظرتون درباره رمان چیه؟

1. خوبه وبه عنوان اولین تجربه عالیه.

4 رای
    80.0%
  2. متوسط هست وبه عنوان اولین تجربه خوبه.

2 رای
    40.0%
  3. بد هست وبه عنوان اولین تجربه خوب نیست.

0 رای
    0.0%
فعال بودن نظرسنجی چندگانه
  1. zariaaa

zariaaa حامی انجمن عضو انجمن

شغل :
    محصل
    ........

مهمان گرامی برای مشاهده لینک عضو یا وارد شوید برای دیدن لینک و دانلود وارد ویاعضو شوید!

سومین عشق یاسمین........

مهمان گرامی برای مشاهده لینک عضو یا وارد شوید برای دیدن لینک و دانلود وارد ویاعضو شوید!

نام

:
    سومین عشق یاسمین
    نام نویسنده:
    Z.Rasooli
    ژانر:عاشقانه
    خلاصه

:
    داستان شکست ومشکلاتی که روزگار باهمدستی سرنوشت، برای این دختر تنهای تنها رقم زده.....
    واین شکست ها وقتی طاغت فرسا میشه که....
    این شکست ها در ارتباط با، پاک ترین رابطه دنیا یعنی عشق باشه.....

از تمام کسانی که

من رو مطالعه میکنند، متشکرم وسپاس فراوان دارم.

امیدوارم نقدهای سازنده ای از

بنده کنید تا بتونم ازتمام آنها استفاده کنم.

اولین

واولین تجربه من هست، پس اگه اشکالات زیادی داره از معذرت میخوام.

.........

سومین عشق یاسمین..........

آخرین ویرایش: ‏13/1/18 ساعت 01:22
    ailaaaa, shamim84, یاسمین. الف و 3 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. ~*~havva~*~

~*~havva~*~ مدیر تالار نقد عضو کادر مدیریت مدیر تالار

به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

ailaaaa, shamim84, یاسمین. الف و 3 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  3. فرنازبانو

فرنازبانو کاربر نیمه فعال عضو انجمن

شغل :
    نقاش ، شاعر ، دانش آموز، نویسنده
    وضعیت تاهل:
    مجرد
    سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، من

شما رو مطالعه کردم و به نظرم خیلی

جالب و کنجکاوکننده ای اومد ؛ اینکه یاسمین چی میشه و اینکه قصش چیه ، بسیار کنجکاوکننده ست و من واقعا این

رو ادامه میدم و موضوع

جالب و دوست داشتنیه ! فقط عزیزم میتونی خلاصه رو کنجکاوکننده تر و جالب تر بنویسی و اینکه به نظرم پایان خوش رو ننویس ؛ چون وقتی خواننده میدونه پایان خوش هست ، دیگه خیالش راحته و اون حس هیجان و کنجکاوی رو

دیگه بهش نمیده ؛ ولی وقتی ندونه که چی میشه ، هی دوست داره بخونه تا آخرش خوب تموم بشه ؛ پس نباید بدونه .
    با تشکر از قلم زیبات .
    به نظرم خیلی خوب میشه اگه اینقدر خواننده ها به نظر دادن و تشویق ما نویسنده ها ، بی اعتنا نباشن .

ailaaaa, shamim84, پريا قاسمى و 2 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  4. zariaaa

شغل :
    محصل

سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، من

شما رو مطالعه کردم و به نظرم خیلی

جالب و کنجکاوکننده ای اومد ؛ اینکه یاسمین چی میشه و اینکه قصش چیه ، بسیار کنجکاوکننده ست و من واقعا این

رو ادامه میدم و موضوع

جالب و دوست داشتنیه ! فقط عزیزم میتونی خلاصه رو کنجکاوکننده تر و جالب تر بنویسی و اینکه به نظرم پایان خوش رو ننویس ؛ چون وقتی خواننده میدونه پایان خوش هست ، دیگه خیالش راحته و اون حس هیجان و کنجکاوی رو

دیگه بهش نمیده ؛ ولی وقتی ندونه که چی میشه ، هی دوست داره بخونه تا آخرش خوب تموم بشه ؛ پس نباید بدونه .
    با تشکر از قلم زیبات .
    به نظرم خیلی خوب میشه اگه اینقدر خواننده ها به نظر دادن و تشویق ما نویسنده ها ، بی اعتنا نباشن .
    کلیک کنید تا بازشود...
    سلام....به تو دوست عزیزم...اول ازهمه متشکرم بابت نظری که دادی....حرفتون رو قبول دارم اینکه پایان خوش باشه هیجان رو کم میکنه....پست خلاصه رو حتما ویرایش میکنم....مرسی به این مورد توجهی نکرده بودم.....

ailaaaa, shamim84, یاسمین. الف و 2 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  • rita.ros

rita.ros کاربر نگاه عضو انجمن

سلام نویسنده ی عزیز!:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_light_tender:
    خب من تا اینجا که خوندم نکات مثبت و منفی رو میگم.:aiwan_lighfffgt_blum:

نکات مثبت::aiwan_light_heart::aiwan_light_party2:
    اسم

زیباست و خیلی به داستان نزدیکه،بنظرم اسم جدیدیه!
    روند

تا الان خوب بوده(نه خیلی تند نه کند)
    قلم آمیانه و زیباست بطوری که آدم خسته نمیشه.
    دوست دارم راجع به شخصیت ها هم نظر بدم اما تا الان که پست10 هستم چیزه زیادی دست گیرم نشده

مونولوگ ها زیباست.
    نکات منفی::aiwan_light_girl_cray2:
    بهتره که به توصیف مکان بیشتر پرداخته بشه،مثلا فضایی که یاسمین داخلشه بهتره یکم با جزئیات بهتر نمایش داده بشه تا حسه داخل متن بیشتر به خواننده القا شه.
    مونولوگ ها همونطور که گفتم زیباست اما نیازه که یکم بیشتر بشه،اینطوری خواننده از احساسات درونی کارکتر بیشتر میفهمه و میتونه باهاش ارتباط بر قرار کنه.
    بنظرم کاره ویرایش با نویسنده نیست و ارتباطی با اون نداره اما اینجا نیازه که نویسنده ها خودشون ویرایش کنن پس باید ی بار متن حتما خونده بشه که غلط هاش در بیاد من چند تایی که دیدم رو میگم:پستت3_مشتاق/مشاق_ی پست دیگم یعنی/ینی نوشته شده بود.
    در آخر هم با تشکر از اینکه اینقدر زیبا می نویسی
    :aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_heart:

ailaaaa, فرنازبانو و zariaaa از این پست تشکر کرده اند.
  • zariaaa

شغل :
    محصل

سلام نویسنده ی عزیز!:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_light_tender:
    خب من تا اینجا که خوندم نکات مثبت و منفی رو میگم.:aiwan_lighfffgt_blum:

نکات مثبت::aiwan_light_heart::aiwan_light_party2:
    اسم

زیباست و خیلی به داستان نزدیکه،بنظرم اسم جدیدیه!
    روند

تا الان خوب بوده(نه خیلی تند نه کند)
    قلم آمیانه و زیباست بطوری که آدم خسته نمیشه.
    دوست دارم راجع به شخصیت ها هم نظر بدم اما تا الان که پست10 هستم چیزه زیادی دست گیرم نشده

مونولوگ ها زیباست.
    نکات منفی::aiwan_light_girl_cray2:
    بهتره که به توصیف مکان بیشتر پرداخته بشه،مثلا فضایی که یاسمین داخلشه بهتره یکم با جزئیات بهتر نمایش داده بشه تا حسه داخل متن بیشتر به خواننده القا شه.
    مونولوگ ها همونطور که گفتم زیباست اما نیازه که یکم بیشتر بشه،اینطوری خواننده از احساسات درونی کارکتر بیشتر میفهمه و میتونه باهاش ارتباط بر قرار کنه.
    بنظرم کاره ویرایش با نویسنده نیست و ارتباطی با اون نداره اما اینجا نیازه که نویسنده ها خودشون ویرایش کنن پس باید ی بار متن حتما خونده بشه که غلط هاش در بیاد من چند تایی که دیدم رو میگم:پستت3_مشتاق/مشاق_ی پست دیگم یعنی/ینی نوشته شده بود.
    در آخر هم با تشکر از اینکه اینقدر زیبا می نویسی
    :aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_heart:
    کلیک کنید تا بازشود...
    سلام دوست عزیز....
    خیلی ممنونم که به نکات مثبت ومنفی رمانم توجه داشتی ونقد زیبایی درباره

کردی......
    درباره توصیفات مکان، خودمم موافقم وسعی میکنم در ادامه داستان توصیفات مکان رو بیشتر کنم.....
    مونولوگ ها رو هم سعی میکردم کوتاه باشه، تا خواننده خسته نشه، اما انگار زیادی کوتاه وکم شده ان، که حتما درادامه مونولوگ ها رو بیشتر میکنم....
    نقد هات خیلی درست وبه جا بودن ودر ادامه داستان خیلی بهم کمک میکنن....
    بازم ممنونم بابت نقد زیبا ودل نشینت.....
    ....

ailaaaa و rita.ros از این پست تشکر کرده اند.