نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

برگزیده رمان فریفته | Yeganeh_S (*یـگـانـه*) کاربر انجمن نگاه دانلود

شروع موضوع توسط *یـگـانـه* ‏26/6/17 در انجمن تایپ رمان

1. *یـگـانـه*

*یـگـانـه* مدیر تالار موسیقی + ناظر آزمایشی رمان عضو کادر مدیریت مدیر تالار کاربر VIP انجمن ناظر موقت

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    •°به نام خالق قلم°•
    نام

مهمان گرامی برای مشاهده لینک عضو یا وارد شوید برای دیدن لینک و دانلود وارد ویاعضو شوید!

:
    فریفته

نویسنده: Yeganeh_S (*یـگـانـه*) کاربر انجمن نگاه دانلود
    ناظر: کیمیا.ق

ژانر: اجتماعی_عاشقانه_معمایی_تراژدی

سطح

مهمان گرامی برای مشاهده لینک عضو یا وارد شوید برای دیدن لینک و دانلود وارد ویاعضو شوید!

: برگزیده

سبک: درام
    زاویه‌ی دید: اول شخص
    نثر: ادبی

خلاصه: تحمل تنهایی برای کسی که بی هیچ حامی و پشتوانه‌ای، ناگزیر به گسستن ریسمان میان خود و تنها فرد باقی مانده در زندگی‌اش می‌شود؛سخت و زجر آور است. انتظار دیگری هم، از برخی انسان‌های بی‌رحم و بی‌تفاوت این دنیای خشن نمی‌توان داشت.
    تا می خواهد از روی زمین برخیزد و تلاشی برای رهایی از مرداب مشقت زندگی اش کند، حیله و نیرنگ اطرافیانش، او را به سمت دره های عمیق و وحشتناک تنهایی و سردرگمی سوق می دهد؛ اما آنگاه که خداوند، پاسخ امید و تلاشت را با قرار دادن معجزه ای غیرقابل باور و پیش‌بینی در مسیر سرنوشت تلخت، می‌دهد، هیچ آرزویی بی ثمر نمی ماند...
    * نکته‌ی مهم: تمامی پست ها ویرایش شده. همراهان عزیزم، لطفا

رو از ابتدا دنبال کنید. *

بخشی از

:

قاضی با چکش، چند مرتبه روی میز ضربه زد تا نجواهای ریز جماعت به اتمام برسد و دستور قیام به کسی داد که همیشه شیک پوش و مرتب می دیدمش؛ اما حالا فقط یک پیراهن مردانه ی رنگ و رو رفته ی آبی کاربنی به تن داشت.
    وقتی مرد میانسال و جدیِ نشسته پشت میز داوری، او را فراخواند، باری دیگر زلزله ای در قلبم به پا شد. خود را سرزنش نمودم؛ با اینکه می توانستم با کمی ابهت، قلب زبان نفهمم را متوجه سازم، دلسوزی برای فردی که هرگز از خطاهایش پشیمان نمی شود، فایده ای نخواهد داشت؛ اما زیادی بی عرضه و ناتوان بودم.
    با شنیدن صدای محکم قاضی، از افکارم بیرون آمدم :
    _ آیا اتهام را قبول دارید؟
    حضار به دهان او می‌نگریستند و منتظر سخنی از جانبش بودند. به سیمای نامرتبش چشم دوختم. خونسردی و بی تفاوتی که از چهره اش می بارید، کمی دلواپس و پریشانم می نمود. او مثل همیشه، به موفقیت صد درصدش اطمینان داشت.
    قبل از اینکه حرفی به زبان بیاورد، طی مدت کوتاهی، در میان جمعیت چشم چرخواند و با من مواجه شد. برق نگاهش، برعکس دفعات قبل، روح و احساسم را نلرزاند؛ این بار نوبت من بود که با برگ برنده ام؛ مانند زلزله‌ای، خودخواهی ها و جاه‌طلبی های آن مرد فرصت طلب را ویران سازم.
    بازدمم را با کلافگی بیرون فرستادم که گرمی دستانی، باعث گشوده شدن انگشتان سرد مشت کرده ام گردید. دلم قرص شد و گویی آن مرد کاربنی پوش، با دیدن لبخندم، پیوند ابروهایش به اخم غلیظی بدل شد که بی انعطاف و مصمم رو به قاضی پاسخ داد:
    _ خیر؛ با توجه به حرفایی که وکیلم زدند، من هیچ کدوم از اتهامایی که بی روا بهم نسبت داده شده رو قبول ندارم.
    با بهت به او نگریستم. هنوز هم ادعا می‌کرد، گناهی مرتکب نشده؟ به عقیده‌ی او، فریب دادن یک انسان بی‌کس و تنها به بدترین نحو ممکن و سوءاستفاده از احساسات و عواطفش؛ یا به زندان انداختن تنها حامی باقی مانده در زندگی بی روح دختری بی‌کس و کار، جرم و خطایی محسوب نمی‌شد؟
    نفس هایم تند و بی ریتم شدند؛ گویا اکسیژن با ریه هایم، بازی اش گرفته بود. سنگینی نگاه معجزه‌ی خدا را حس می‌کردم. هرگز نگریستنش از نوع ترحم و دلسوزی نبود؛ اما نمی دانستم چرا احساس ماهی بیرون افتاد از آب را داشتم؛ که ناگهان زمزمه‌ی نجوا گونه اش را کنار گوشم شنیدم:
    _ شجاع باش نیلو. نذار با حرفا و رفتاراش خردت کنه. تو یه دختر قوی هستی که تا اینجا برای روشن شدن حقایق جنگیدی. نیلوی من نا‌امید نمی‌شه؛ از خودت دفاع کن.
    صدایش، همان‌قدر که آرام بخش و مهربان بود، جدیت و صلابتی در آن موج می‌زد که وادار به فرمانبرداری‌ات می‌نمود. به مردی چشم دوختم که بازهم می‌خواست با فریب و نیرنگ، سرپوشی، روی گناهان نابخشودنی‌اش، قرار دهد. او همان کسی بود که می‌خواست خوشبختم نماید؛ اما من دیگر گول نمی‌خوردم. چشم بستم و نفس عمیقی کشیدم.
    با زانوهای لرزانم روی پا ایستادم. با خود اندیشیدم، چرا زمین آنقدر لیز شده بود که نمی‌توانستم تعادلم را حفظ کنم؟ بازدمم را بیرون فرستاده، آب دهانم را فرو بردم و با لحن محکمی گفتم:
    _ جناب قاضی!
    بی‌توجه بودن نسبت به آن همه چشم متعجب و کنجکاو، برایم دشوار بود؛ اما موضع خود را حفظ نمودم و سعی کردم، لرزش صدایم را کنترل سازم. با جدیت و استواری ادامه دادم:
    _ وکیل مدافع و خود متهم گفتند، اگه شاهدی وجود داشته باشه که به گناهان متهم شهادت بده، مدارک و اسناد موجود رو می پذیرند.
    به چشمان ناباور و ترسیده‌ی آن مردک خودخواه، زل زدم و پس از درنگ کوتاهی، افزودم:
    _ من شاهدم! من به تموم گناهان ایشون شهادت می‌دم، چون من…
    اینجا بود که دیگر ادامه دادن سخت می‌شد؛ اما هیچ چیز برایم غیر ممکن نبود. می‌دانستم خداوند یاری ام می‌کند؛ پس با صدای بلند و با صلابتی گفتم:
    _ چون من، برای مدتی همسر اون آقا بودم!
    همهمه ها بالا گرفت. نجواهایی شنیده می شد؛ عده‌ای ابراز ناباوری و شگفتی می‌کردند و عده‌ای دیگر هم بهت و تعجب خود را به گونه‌ای دیگر نشان می‌دادند؛ اما من آرام بودم. نسیم خنکی از کنار قلبم گذشته بود که لبخند و سکون را میهمان وجودم می‌نمود. می‌دانستم دار مکافاتی که به زودی، خداوند برای نابودکنندگان زندگی‌ام تهیه و تدارک می‌دید، بسیار تماشایی‌تر و جذاب‌تر از فیلم دردآور آنان خواهد بود...
    دوستان عزیزم، اگه از

خوشتون اومده، با کلیک کردن روی پیگیری موضوع، از زمان پست گذاری مطلع می‌شید.

من رو از تشکرات پر مهر خودتون بی نصیب نگذارید. هر نویسنده‌ای با حمایت خواننده‌ها و همراهیانش، انگیزه می‌گیره.

نام قبلی این

"کسی در سکوت فریادت می‌زند" بوده.

آخرین ویرایش: ‏30/10/18
    FARNAZZRGHAMI, نگین نوروزی, Kimia،ta و 349 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. - کـیـمـیا -

- کـیـمـیا - کاربر برتر عضو انجمن

5,567
    43,865
    شغل :
    هُنرمنـدِ کنکوری ...
    مطالعه ادامه رمان برای شما به صورت مهمان وجود ندارد .
    جهت مشاهده ادامه پست های رمان شما باید در سایت عضو شوید.
    جهت عضویت کلیک کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏24/9/18
    FARNAZZRGHAMI, نگین نوروزی, zahra.haghighi92 و 89 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  3. *یـگـانـه*

*یـگـانـه* مدیر تالار موسیقی + ناظر آزمایشی رمان عضو کادر مدیریت مدیر تالار کاربر VIP انجمن ناظر موقت

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

آخرین ویرایش: ‏30/10/18
    کارینا, مرجانه, soheil_a و 264 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  4. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

آخرین ویرایش: ‏1/11/18
    کارینا, ایتان, مرجانه و 321 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  5. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

کارینا, ایتان, مرجانه و 284 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  6. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

کارینا, مرجانه, نگین نوروزی و 249 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  7. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

کارینا, مرجانه, نگین نوروزی و 249 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  8. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

آخرین ویرایش: ‏2/11/18
    کارینا, مرجانه, نگین نوروزی و 222 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  9. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

کارینا, مرجانه, نگین نوروزی و 205 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  10. *یـگـانـه*

7,366
    39,906
    شغل :
    jack of all trades
    جهت عضویت کلیک کنید

کارینا, مرجانه, نگین نوروزی و 198 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.

کاربران در حال مشاهده موضوع (کاربر: 1, مهمان: 0)

1. کارینا