1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

پورعلی گنجی: کارلوس شوخی ندارد؛ کره و سوریه هم باید ببریم

شروع موضوع توسط σиℓу αт иιgнт ‏19/6/17 در انجمن فوتبال داخلی

 1. σиℓу αт иιgнт

  σиℓу αт иιgнт مدیر تالار ورزش + مدیر چت عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏30/12/16
  ارسال ها:
  13,788
  تشکر شده:
  21,281
  امتیاز:
  841
  جنسیت:
  مرد
  وب سایت:
  مرتضی پورعلی‌گنجی از احتمال رفتنش به اروپا می‌گوید.

  مرتضی رضایی- مدافع تیم ملی و پیشنهاد از کشور اروپایی آلمان.البته این پیشنهاد جدا از پیشنهادهایی است که از سایر کشورهای اروپایی دارد اما به قول خودش: «آلمان خیلی جدی تر است.» روز گذشته برای دقایقی با مدافع تیم ملی گپ زدیم. او از صعود ایران به جام جهانی گفت و از اینکه شاید السد قطر را به مقصد اروپا ترک کند. او ابتدا درباره بازی با ازبکستان و صعود ایران به جام جهانی حرف زد و گفت: «واقعا این صعود به همه چسبید. همیشه این طور بوده که با شرایط سخت صعود کنیم اما این بار آنقدر راحت بالا رفتیم که کسی باورش نمی شود. البته نه اینکه راحت صعود کرده باشیم، واقعا بچه ها سختی های زیادی کشیدند اما خوبی اش این است که مردم خوشحال شدند. حالا شاید هیجان سال های قبل را نداشته باشند اما شک نداشته باشید که از این صعود خوشحالند.»

  در شرایطی که خیلی ها می گویند ایران در دو بازی دیگر خیلی جدی به میان نمی رود مرتضی حرف دیگری می زند. او می گوید: «خدا را شکر می‌کنم که هر سه امتیاز بازی مقابل ازبکستان را کسب کردیم و بدون گل خورده صعود خود را به جام جهانی و به عنوان سرگروه قطعی کردیم، کلیه بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در مورد این موفقیت نقش داشتند و هر کسی به نوبه خود در این پیروزی و صعود سهیم است. کی‌روش در هر بازی انگیزه خاصی را به بازیکنان تیم تزریق می‌کند. او همه بازی ها را جدی می گیرد حتی اگر حالا صعود ما به جام جهانی قطعی شده باشد. اجازه بدهید یک ویژگی از کی روش برای شما بگویم. شاید خودتان هم بدانید. او چند روز پیش گفت تنها تیمی که می تواند ایران را شکست بدهد تیم ذخیره های ماست. او این را در تیم ملی فوتبال ایران جا انداخته که هر یک از بازیکنان چه برای تیم ملی به میدان بروند و چه روی نیمکت تیم بنشینند دلشان با تیم باشد و برای موفقیت تیم تلاش کنند. هر کسی در زمین به میدان برود برای کسب پیروزی می‌جنگد و هرکسی هم که روی نیمکت باشد آماده است تا در زمان لازم برای تیم ملی به میدان برود و بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد.در بازی با کره و سوریه هم هدف ما فقط پیروزی است. هم ما و هم کی روش این را می خواهیم.»  پورعلی گنجی درباره حرف کی روش که گفته 20 میلیارد تومان برای صعود به مرحله بعدی جام جهانی لازم است اظهار نظر می کند و می گوید: «فکر می کنم منطقی باشد. اردوهای تدارکاتی، بازی های دوستانه و ... همه هزینه دارند. این بار شرایط فرق می کند ما نمی خواهیم در جام جهانی فقط حضور داشته باشیم.»
  اما حرف های پایانی مدافع تیم ملی.آنجا که او درباره خودش و قرارداد با السد می گوید: «آنها که پیشنهاد داده اند اما منتظر یک اتفاق خوب هستم. در بازی با ازبکستان نماینده یکی دو باشگاه اروپایی حضور داشتند تا بازی من را ببینند. جدی ترین پیشنهادی که دارم از آلمان است. امسال، سال مهمی برای ماست. در آستانه جام جهانی قرار داریم و این اهمیت زیادی دارد. باید ببینم چه می شود. دوست دارم بهترین تصمیم را بگیرم تا بعدا پشیمان نشوم. اگر بتوانم در جام جهانی خودم را نشان بدهم شاید بتوانم انتخاب های بهتری داشته باشم.»