نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

~☆~پیدا کردن فیلم و سریال های بی نام~☆~

شروع موضوع توسط he.s ‏8/6/17 در انجمن تالار فیلم و سریال

نظرتون درباره تاپیک چیه؟

1. عالی

73.3%
  2. خوب

26.7%
  3. متوسط

0 رای
    0.0%
  4. بد

0 رای
    0.0%
  1. Charis

Charis حامی انجمن عضو انجمن

194
    741

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

سلام دوستان
    یه سریالی بود تقریبا 10 یا 11 سال پیش از شبکه صدا و سیما پخش میشد.
    داستانش اینطوریه که یه سرباز هخامنشی از گذشته به زمان حال میاد میره تخت جمشید رو میبینه میگه وای کی تو رو خراب کرده!
    یه سکانس دیگرش اینه که یه مرد با موتور میره زمان گذشته سرباز های اون زمان دستگیرش میکنه و موتور رو میگیره میگه این چی حیوونه براش سبزی میده که بخوره اما میبینه که نمیخوره حتما میگه گوشتخواره و گوشت براش میده
    اسم این سریال رو نمیدونم خواهشمندم که اسمش رو برایم بگین
    کلیک کنید تا بازشود...
    سلام اسم فیلم اینه زمان هست

Nιℓσƒαя.Gн و he.s از این پست تشکر کرده اند.
  • SʜᴀʜDᴏᴋʜᴛ❥

SʜᴀʜDᴏᴋʜᴛ❥ تایپیست انجمن تایپیست انجمن

1,521
    6,504
    سلام
    فقط همینقدر یادم مونده که یه فیلم زامبی ای بود که زامبی هاش عین خون آشام بودن یعنی نمی تونستن تو روز بیان بیرون، نور می سوزوند پوستشونو
    من یه افسانه ام هم نیست
    بعد سکانسای آخرش اینا چند نفر بودن زنده بودن هنوز بعد چند تا بازمانده ی دیگه تو خیابون میبینن میان اینارم سوار ون شون می کنن بعد یادمه لای این بازمانده ها یه زن باردارم هست، بعد اینا مجبور می شن از ماشین پیاده شن برن تو یه ساختمون که انگار زندانه ( آخه سلول داشت ) بعد پسر نقش اول فیلم یکی از زامبی ها رو همون آخرای فیلم تو پشت بوم می کشه.
    ممنون میشم اگه بدونید اسمشو بگید

Nιℓσƒαя.Gн از این پست تشکر کرده است.
  • برنو

برنو کاربر نیمه فعال عضو انجمن

284
    4,135
    شغل :
    پرتقال فروش معروف !
    یادمه یه فیلم دیدم که فکر کنم آخرای فیلم رسیدم و
    چند نفر روی یه بام یا ارتفاع دارن باهم بحث و جدل میکنن و یه مرد جوون که اسلحه تو دستش داره و انگاری از آینده اومده داره تهدیدشون میکنه و رو به جمع میگه که اونها با تغییر رفتارشون آیندشو خراب کردن .
    یه پسر بچه هم اونجا بود که مرد مسلح ناخواسته اونو میکشه اگه درست یادم باشه از بلندی پرتش کرد پایین و اینکار باعث شد مرد مسلح از بین بره چون درواقع خودشو کشت !

Nιℓσƒαя.Gн, SʜᴀʜDᴏᴋʜᴛ❥ و DEAD_QUEEN از این پست تشکر کرده اند.
  • SʜᴀʜDᴏᴋʜᴛ❥

SʜᴀʜDᴏᴋʜᴛ❥ تایپیست انجمن تایپیست انجمن

1,521
    6,504
    سلام
    من یه فیلم چند سال پیش دیدم خیلی قشنگ بود ولی متاسفانه نتونستم تا آخرش و ببینم.
    قضیه این بود که نقش اول فیلم یه مرد بود که هی می‌کرد و زنده می شد بعد این مرده میره با یه دختره حرف می زنه و بهش از این ماجرا هم می گـه، دختره هم پسره رو میبره پیش یه مرد دیگه که خیلی از این چیزا سر در میورده بعد مرده دستش و میبره پشتشو می گـه چند تا انگشت پشتم نگه داشتم؟ پسره هم کی گـه باز اولمه اومدم پیش تو بعد مرده یه عالمه اطلاعات به پسره می ده و پسره هم میره ولی در هنگام تیراندازی می میره بعد یادمه دختره بهش می گـه منم یه مدتی اینطوری بودم ولی وام تموم شد و الان دیگه اگه بمیرم دوباره زنده نمی شم. بعد این پسره هم فکر کنم باید تو جنگ دوستاش و هم رزماش رو نجات بده.

Nιℓσƒαя.Gн از این پست تشکر کرده است.